Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jestem totalnie zesrany i potrzebuję waszej pomocy, żeby ogarnąć swój lęk…Mianowicie, jakiś czas temu, a konkretnie, cztery lata temu, wpadłem na pomysł, żeby w trybie zaocznym pójść na studia prawnicze i łączyć je z drugim kierunkiem - ekonomią konkretnie. Tak też się stało i w krótkim czasie po zdaniu licencjatu znalazłem pełnoetatową pracę w korpo za fajne pieniądze. Jednakże, przez pełnoetatową pracę ciężej było mi się zabrać do nauki do sesji. Niestety, rok temu musiałem wziąć warunek, który ostatecznie jednak zdałem. Kłopot w tym, że boję się, że widmo warunku pojawi się też w tym roku. #!$%@?łem prawo podatkowe w pierwszym terminie, a drugi termin we wrześniu. Zapisałem się na wieczorne korepetycje z podatkowego, ale still się boję, że nie dam sobie rady :< #prawo #studia #studbaza #studenci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
Też miałem stres,że nie skończę studiów. Miałem stres,że utopiłem czas i kasę, a poza tym,że rozczaruję rodziców i ... sąsiadów. Ogólnie, że zawiodłem. Studia skończyłem, ale ostatecznie to mi się nie przydały. No i tak to.
  • Odpowiedz