Wpis z mikrobloga

@tassie: szczerze to nie trafienie karnego powinno byc karane bo bramkarz ma tutaj 100x wiecej roboty od samego strzelca i nigdy nie rozumialem gloryfikacji tych #!$%@? rankingow
  • Odpowiedz
  • 15
@Minieri: mam nadzieję, że UEFA i FIFA pójdą po rozum do głowy i zmienią jakoś przepisy wykonywania rzutów karnych przez osoby strzelające na bramkę bo to jest parodia co oni robią przed piłką
  • Odpowiedz
@tragerus: no właśnie widać że nie rozumiesz

Sam fakt, że tylko 3 w historii wykonywało karne lepiej, a zapewne każdy z nich przy mniejsze próbie powinno dać do zrozumienia czy ktoś dobrze wykonuje karne czy nie

xG karnego to 0.76, co też pokazuje ponadprzeciętność lewego i to, że statystyka karnych nie zależy od bramkarza
  • Odpowiedz
@Minieri: dziękuję Pan Minieri.

Lewy za tym drugim razem mało brakowało, by w ogóle nie trafił w światło bramki () Remis na farcie.
  • Odpowiedz
@iErdo: no nie do końca, porównaj sobie jak strzelał karne jeszcze te 3 lata temu, gdzie rzeczywiście można było go za to chwalić, a jak teraz. Kiedyś pewny rozbieg, krótkie spowolnienie i mocny strzał, a teraz tak powoli na palcach podchodzi do uderzenia tej piłki jakby się jej bał
  • Odpowiedz
@Minieri: Lewy to przeciez typowy polak, do bólu wykorzysta szarość idiotycznych przepisów. Nawet żona leci na latynosa, no idealny polak.
A na poważnie panowie, to my sobie musimy unaocznić ze te przepisy są skrajnie niekorzystne dla bramkarza i powinny zostac zmienione. Zmienione. Bo panowie, bramkarz da pół stopy za linie i jest powtórka a napastnik może pajacyki #!$%@? i nic. Ja się nie tak wychowałem... a poza tym panowie, człowiek
wiekuisty - @Minieri: Lewy to przeciez typowy polak, do bólu wykorzysta szarość idiot...
  • Odpowiedz
@iErdo to już dawno powinno być zakazane i nie uznawane. Strzelający ma mieć to samo tempo kroku przy oddawaniu strzału i się nie zatrzymywać. Przez te karne jest największym pajacem reprezentacji no może jeszcze jego machanie łapami.
  • Odpowiedz
@Minieri: Robert robi to mistrzowsku. To już nie jedno zatrzymanie a już dwa. Może w końcu sędziowie zaczną to uznawać jako zatrzymanie i nie uznawać bramki. To jest jakaś parodia.
  • Odpowiedz
@tassie wszystko w temacie

Jak widzę to #!$%@? to w sumie mam ostry dysonans i aż trzymam kciuki żeby Polska nigdy nic nie wygrała w piłce, bo wtedy ci co najbardziej #!$%@?ą jak nie idzie, to będą krzyczeć "wygraliśmy"

I nauczcie się, że karny to jest KARA za przekroczenie przepisów w obronie, stąd faworyzowanie strzelca.

A nie okazja żeby banda malkontentów miała satysfakcję że ktoś przestrzeli pod presją xd
  • Odpowiedz