Wpis z mikrobloga

Mircy, chyba padł mi zasilacz bo komp nie wstaje, brak żadnych diod świecących i teraz pytanie. Mój zasilasz to był corsair gs 800 czy teraźniejsze zasilacze czymś się różnią?? Czy jak kupię obojętnie jaki to go podepnę do starej płyty? Ewentualnie jak jest tutaj jakiś gość co poleci jakiś konkretny i nie bardzo drogi zestaw. Mam rtx 4080 i parę ssd, tak więc to by odpadło. Potrzeba by było płytę cpu psu ram i ddr ktoś poleci coś???
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebnysa możesz śmiało kupić MSI MPG A850G PCIE5 850w 80Plus Gold lub wersje 1000W A1000G. Zmieniając zasilacz wymień wszystkie kable zasilające. To, że aktualne mogą pasować wtyczką od strony zasilacza, to nie znaczy, że zadziała, a może nawet spowodować bardzo poważne zajaranie się płyty głównej, procka, grafiki i co tam jeszcze podłączysz. Możesz też spróbować odpalić sam zasilacz zwierając odpowiednie piny we wtyczce ATX (ta szeroka wpięta do płyty głównej). Wtedy
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasiek Zamówiłem ten zasilacz, zobaczymy co wniesie do sprawy. A jak nie to jakoś budżetowo pozamawiam klamoty i już. Zastanawiam się nad 12700k da jeszcze radę w dzisiejszych czasach???
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasiek No i Panie kolego chyba kaka jest. Po włożeniu nowego zasilacza pojawił się prąd, ale też miga dram dioda. Wszystko odpięte, i sobie mruga. Czas na zmiany w komputerze…
  • Odpowiedz