Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie występ Łukasza Sakowskiego u Jaruzelskiej i gotuję się od skali manipulacji, których się dopuszcza. Jednocześnie rozwala mój łeb zrozumienie kim jest archetyp ''nawróconego konserwatysty''.

Jak nawrócony na Giełzaka kuc dzieli się swoim świadectwem to w stylu ''no oglądałem w młodości Korwina, ale już z niego wyrosłem''.

Co robi były progresywista, który nawrócił się na prawicową ideologię?

No ruchałem się w gejklubach i występowałem w konkursach na potężnego geja.


Waldemar Krysiak - też był u Jaruzelskiej.

Zbudowałem karierę na komediach, w których żartowało się z Kościoła, polityków, prostytutek. Peak mojego humoru to strzelenie palcówki w Nic śmiesznego. Ale teraz jestem bardzo religijny, a Maryja na pewno była dziewicą.


Cezary Pazura.

No postanowiłem w młodości zmienić płeć, więc kupiłem u Morfeusza na discordowej grupie magiczne tabletki. Urosły mi c---i, rozwaliłem sobie zdrowie, więc tranzycja jest nieskuteczna.


Wspomniany Sakowski.

Historie nawróconych konserw pisze sam Walaszek.

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #lgbt
Logytaze - Oglądam sobie występ Łukasza Sakowskiego u Jaruzelskiej i gotuję się od sk...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądam sobie występ Łukasza Sakowskiego u Jaruzelskiej i gotuję się od skali manipulacji, których się dopuszcza. Jednocześnie rozwala mój łeb zrozumienie kim jest archetyp ''nawróconego konserwatysty''.

@Logytaze: Gotujesz się, bo dla lewaka święcie przekonanego o absolutnej wyższości i nieomylności jego ideologii, nie do pomyślenia jest, że ktoś mógłby od tej ideologii się odwrócić. To, co teraz odczuwasz, nazywa się "dysonans poznawczy".
  • Odpowiedz