Wpis z mikrobloga

Gdzie powinienem szukać #plodnajulka jako trochę już starszy #oski po dwudziestce?


@Erlein: Nie wiem ile masz lat dokładnie, ale to jest turbo zabawne. Dziewczyny po 20-30 lat są zdecydowanie lepsze a przede wszystkim ich mental stoi na dużo wyższym poziomie.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: na pewno się zgodzę że najlepsze do związku to tak ~25 lat ale nie bo: " mental na wyższym poziomie" tylko większe szanse że ten mental w ogóle tam jest. Ile to się nasłuchałem że dziewczynki szybciej dorastają tylko po to by potem rozmawiać z 28 letnią dziewczynką...
  • Odpowiedz
Ile to się nasłuchałem że dziewczynki szybciej dorastają tylko po to by potem rozmawiać z 28 letnią dziewczynką...


@Mirrabolo: To, że dziewczynki ''szybciej dorastają'' to akurat jest bullshit jeden wielki powtarzany głównie przez nauczycielki zupełnie przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że najlepsze do związku to około 25 lat to następny bullshit typów którzy mają nadzieję na młodszą głównie oraz wszelkich innych tabletkowych przegrywów. To, że
  • Odpowiedz
@Cztero0404: z mojej i kolegów perspektywy 25 lat jest ok (sami mieliśmy pdobny wiek i tu może być problem) z młodszymi nie było kompletnie o czym gadać + ilość pędzli które orbitowały jak małe szczeniaczki wokół nich była za duża. Z drugiej strony 30 już zaczęły być zbyt specyficzne, zdesperowane albo mające wymagania z tyłka względem tego co same oferowały. Normalni ludzie też się trafiają i to często, u mnie
  • Odpowiedz
zostali to są wybredni i każdy obrażony że panny 9/10 nie są zainteresowane nimi xD


@Mirrabolo: Co to znaczy, że zostały panny 9/10 które nie są zainteresowane nimi, bo w polskim wydanie bardzo często to oznacza, że po prostu ktoś ma ból dupy oto, że masz ładną babę albo masz u niej szansę.
  • Odpowiedz