Wpis z mikrobloga

  • 1
@Questorius: Wiem. Była tu taka faza euforii, że przyszłość jawiła się w kolorowych barwach.

Tylko, że jeżeli ktoś teraz kupi dipa a to dalej spadnie to może tak robić aż straci dużo. Jeżeli będzie trzymał pozycje to też straci.

Ogólnie teraz nastawiam się, że będzie korekta a potem to odbije w ostatnim podrygu. Tylko tego to nie wie nikt. Dlatego zasada kupuj tanio, sprzedawaj drogo jest wiecznie żywa.
Kto tego nie przestrzega, nie będzie się wiecznie śmiał w
  • Odpowiedz
  • 1
@widmo82: RSI zapewne na niebieskiej kresce się schłodzi na tyle, że będzie obicie lub konsolidacja przed następnym ruchem. Czyli 100$ dla Nvidii to target dla lekko chciwych.

Mogą być z zyskiem Ci, którzy kupili kilka miesięcy temu. Jednak jeżeli jeszcze nie sprzedali i nie zmienią swojego nastawienia, to czy będą w stanie utrzymywać taką passę przez następne lata?

Dziś trafią, jutro nie. Tu chodzi o to, żeby najczęściej trafiać czyli
  • Odpowiedz
@tom-ek12333:
Póki co liczę na te 116 z hakiem i tam będę wchodził w longa
Zgadzam się może być taka opcja jak piszesz że któregoś dnia korekta może się obrócić w krach co według mnie nastąp[i i oduczą się kup[ować w losowych momentach spadki a na haku mogą pozostać bardzo długo
  • Odpowiedz
@widmo82:
Ale ja przy 900 mówiłem uwaga bo najprawdopodobniej ten rgr się wykona (spadło jakoś do 760) i to miało miejsce do tego dodałem że może znajda się kupcy ( ostatecznie się znaleźli) ale najpierw ładny spadek -Nic nie mówiłem o tym że lecimy do piachu tylko żeby uważać na rgr a później się zobaczy

A ostatnio mówiłem o Nvda jakiś tydzień dwa temu, żeby uważać, że nie ma sensu
  • Odpowiedz