Wpis z mikrobloga

Jest tu na wykopie jakiś niezależny rzeczoznawca samochodowy? Sprawa wyglada tak ze moje auto zostało uszkodzone, dostałem wycenę z OC która odrzuciłem, dostałem druga - jeszcze wyższa która tez odrzuciłem a oni mi teraz wysyłają pismo ze wypłacają polowe tego co mi na początku chcieli dać i mogę się odwoływać, nie mam juz cierpliwości do tego i pomyślałem o takim rzeczoznawcy do załączenia do odwolania. Właściwie to zastanawiam się czy nie oddać tego do aso i nie machnąć ręką. Szkody nie są znaczne ale oni wyceniają np usługę naprawy lakierniczej na 40zl...
#ubezpieczenia #oc #rzeczoznawca
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vieniasn: Właściwie to taki juz mialem plan ale oni mi wysyłają jakaś kasę a ja się nie godziłem na żadne załatwienie sprawy gotówkowo wiec nie bardzo kumam co się dzieje i co ja mam z ta kasa zrobić. Po prostu dostałem info ze mi wysyłają 1500zl na poczet szkody (gdzie sami wyceniali to na 2x tyle w poprzednich wycenach)
  • Odpowiedz
  • 0
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Mnie to ogólnie rozwala logika ubezpieczalni. Jakby jeszcze wycenili na grosze to z logicznego punktu widzenia się odwołuje z własną ekspertyzą i tyle a oni mi zrobili wycenę „ekspresowa” na 2500, odrzuciłem to zadzwonili do mnie ze dorzuca coś. Też odrzuciłem to mi przelali 1500 zł i mam się bujać (ʘʘ)
  • Odpowiedz