Wpis z mikrobloga

no jeżeli chodzi o podróżowanie do innych krajów to nie wiem co bym zrobiła, kiedy moje ulubione jedzenie to pyry, makarony, pizza, chyba jedyne kraje do ktorych mogłabym pojechać to Włochy i Białoruś, ale ostatecznie to i tak nie mam pieniędzy na podróże i siedze w domu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kontodlabeki a według mnie to społeczeństwo tworzy presję na egzotyczne podróże. Można przejechać się raz lub dwa i zobaczyć jak to jest ale gdy widzę te masowe wycieczki tych wszystkich znajomych na fb to mnie na śmiech bierze. Jeśli rzeczywiście lubisz rok w rok wyrzucać tysiące złotych na wygrzewanie dupy, gdzie w Polsce jest podobnie, to ok. Ale jeśli jeździsz bo znajomi jeżdżą to nie widzę sensu. Już lepiej pojechać na
  • Odpowiedz
@sayanek jeśli chcesz się meldować w hotelu i korzystać z gotowców to tak. Jeśli poszukasz lepiej i odmówisz sobie nieco komfortu (np. ja nie mam z tym żadnego problemu) to jesteś w stanie zrobić sobie piękne i tanie wakacje
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: Można odbić piłeczkę, że wakacje za granicą też mogą być tanie. Jeśli poszukasz lepiej i odmówisz sobie nieco komfortu (np. Ty nie masz z tym żadnego problemu) to jesteś w stanie zrobić sobie piękne i tanie wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: Mam 35 lat na karku, z 10-15 lat temu przerabiałem naprawdę wszelakie sposoby na spanie nad morzem, od byle tańszych lokali oddalonych 8km od linii brzegowej, przez dosłownie przybudówkę do kibla gdzieś na działkach w Międzyzdrojach, po nocki bez niczego na wydmach, i naprawdę po tylu latach podróżowania jestem zdania, że niema to jak pokój z oddzielną łazienką, w miarę blisko celu, lub blisko przystanku/sklepu :)
  • Odpowiedz