Wpis z mikrobloga

Warszawa 2024

podejście drugie.

Pogoda zamówiona (mam nadzieję)
Trasa

Start z Koszalina w sobotę, 29 czerwca około 04:00 rano. Meta w Warszawie w niedzielę około 09:00. Całość 630km. Średnia będzie taka żebym zdążył na pociąg (zakładam że ok 26km/h). Całość bez spania i drzemek. Prosze wziąć pod uwagę, że jeśli pojedzie ktoś mocniejszy, to będzie musiał jechać sam z przodu, zaś jeśli pojedzie ktoś słabszy to nie będę miał oporów przed zostawieniem go hen daleko, za plecami.
Początek trasy jedzie ze mną @ZgnilaZielonka ()

Przewidziane pauzy:
Orlen w Czersku (ok 177km)
McDonald w Grudziądzu (ok 250km)
McDonald w Płońsku (ok. 450km)
Dodatkowo po drodze wedle potrzeb, głównie stacje benzynowe.

#rower #szosa #kolarstwo #sport #mordimernaszosie
MordimerMadderdin - Warszawa 2024

podejście drugie.

Pogoda zamówiona (mam nadzieję)...

źródło: temp_file8704615504569642537

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MordimerMadderdin: Raczej z takim podejściem ciężko Ci będzie znaleźć kogoś do jazdy. Bo po tonie posta można wywnioskować, że jak ktoś się nie dostosuje do Ciebie w 100%, to może sobie jechać równie dobrze sam.
No ale powodzenia, trasa wydaje się zacna. Podziwiam
  • Odpowiedz
@pp93 Faktz troszkę źle to brzmi:)Zawsze staram się dostosować, ale jeśli będę musiał wybierać czy zdążę na pociąg czy pojadę z kimś, to wybiorę pociąg. Choć do tej pory łapałem tak w trasie całkiem sporo ludzi i jakoś to szło:)
  • Odpowiedz
@pp93: w sumie to zrozumiałe że jak ktoś jedzie 20h ciągiem, to ani nie będzie gnał za końmi do odcięcia, ani nie będzie jechał 30% wolniej niż zaplanował mając przed sobą tyle drogi i pociąg powrotny. Szczególnie że średnia 26-27kmh czyli pewnie jazda 28-29 w przelocie to całkiem złoty środek dla większości jeżdżących na szosach.
  • Odpowiedz