Wpis z mikrobloga

ma ktoś #internet w #vectra bez okresu zobowiązania? Jak to działa? Chce wynająć mieszkanie na pół roku i tylko oni mają światłowód w tym bloku. Czy to działa tak, że po tym pół roku idę do vectry i mówię im elo już nie chce waszego internetu? #wynajem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xXxPu55ySl4y3RXxX masz miesięczny okres wypowiedzenia. Liczony jest różnie. Musisz sprawdzić w regulaminie. Czasem od pierwszego dnia następnego miesiąca, czasem od... Brakuje mi tutaj słowa. Okresu rozliczeniowego? U mnie przykładowo to 25.04-24.05. wypowiadając umowę w tym czasie, musisz opłacić kolejny okres rozliczeniowy tj. od 25.05 do 24.06 i nie masz już nic wspólnego z tym operatorem.
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX a i taka rada. Większość operatorów wciska na siłę swoje modemy, biorąc miesięczną opłatę za nie. Taki długoterminowy wynajem sprzętu ;) ja się na to nabrałem, ale znam osoby co kupiły swój modem/router i nie było problemu. Tylko musisz się dowiedzieć od nich jakie są wymagania co do sprzętu.
  • Odpowiedz
@kureci_paratko:Głupoty gadasz musisz mieć router/modem od operatora dopiero potem zrobić tryb bridge(tak się to chyba nazywa jak dobrze pamiętam) wtedy podłączasz swój i nie u każdego takie coś można zrobić .U Vectry z tego co kojarzę można robić tryb bridge .
  • Odpowiedz