Wpis z mikrobloga

  • 0
@bandera: spróbuj syfon do pralki wsadzasz w redukcję, wąż od pralki w syfon i jeszcze cybant dajesz żeby zacisnać
  • Odpowiedz
@bandera też mialem zagwozdkę ostatnio z redukcjami. Skończyło sie na tym że kupiłem pojedynczy syfon. Na zaślepkę odkręcaną dałem rozgałęźnik z Geberita „Y”. Tam gdzie wąż mial isc zaślepiłem. A rurka do odpływu długa i w standardzie. Geberit 152.767.11.1. Jest zabezpieczenie przed zwrotką wody. Węże na Alu zaciskach. Na dzień dzisiejszy jest gitara
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@hyczat: jezu czlowieku, wez przeczytaj post. Przeciez chodzi mi o to jak to polaczyc z kanalizacja a nie z wezem od pralki..
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@darek-jg: cos takiego super - pytanie jak to zabezpieczyc - uszczelnic zeby sie #!$%@? trzymalo dluzej niz 20 lat. jakis ductape? skleic to chyba nie bo jakby trzeba bylo rozebrac to pojdzie z rurami..
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@darek-jg: jak sprawic zeby przy jakis draniach, podcisnieniu itd na pewno taka redukcja nie wypadla z rury kanalizacyjnej?
  • Odpowiedz
  • 1
@bandera: dać normalną redukcję i wywalić tą goownianą wargówkę. Ta co Darek zalinkował bo jest krótka i wchodzi prawie na zero. Ta którą ktoś inny Xavieri zalinkował będzie gorsza, bo długa i będzie wystawać kilka cm
  • Odpowiedz
  • 1
@bandera: no jak to wciśniesz to się będzie klocku trzymało. Ja tak mam i mi nie wypada od drgań może też sprawdź czy śruby z pralki wykręciłeś jak ci pralka skacze i wyrywa wąż.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Smarek37: a to nie jest tak ze dluzsza dalej wejdzie i bedzie lepiej trzymac? musze miec pewnosc ze jak to wloze jedno w drugie to nie wyskoczy. Jakos to potem skleic czy te uszczelki teoretycznie powinny to trzymac?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Wight: drania powoduje pompa odplywu wody, pralka to jakas prymitywna amica i #!$%@? zrobiona chyba z czesci do czolgu. jak sie zalacza pompa to nawet jest dzwiek taki, przed odplywem. Na bank to jakos wzburza waz odplywowy i dlatego wyskakuje. Obecnie wyskakiwala ta #!$%@? wargowka z rury kanalizacyjnej, teoretycznie te reduktory powinny lepiej trzymac. dzieki panowie
  • Odpowiedz
  • 1
@bandera: ta redukcja cała wchodzi w rurę, nawet wyciągnąć ją bez jakiegoś narzędzia ciężko a że ma w środku dość twardą uszczelkę to i ten trójnik będzie się dobrze trzymał tylko sprawdź czy dobrze odgadłem średnicę bo musiałem strzelać
  • Odpowiedz