Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema mireczki, tez tak macie ze jaraja was tylko te pierwsze dni flirtu z dziewczyna, pierwsze seksy, a po dwoch tygodniach juz wam sie nie chce i rozgladacie sie za kolejna? Poznalem ostatnio idealna dziewczyne pod moje wymagania. Zawsze szukalem czegos do czego mozna by sie przyczepic-tutaj nie ma do czego, jest idealna. Mimo to uplynely magiczne dwa tygodnie i juz mnie przestala jarac i zaczynam sie rozgladac za kims nowym. Tylko ja tak mam czy nie jestem stworzony do monogamii? Najlepiej to bylo z laska, ktora mnie nie chciala i sie widywalismy raz na tydzien/dwa.
#zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rozregulowales sobie receptory w mozgu i bedziesz cale zycie gonil za ta ekscytacja, zmienial baby jak cpun goniacy za kolejna dzialka albo haardzista za tym dreszczykiem emocji, gdy pociaga za wajche w jednorekim bandycie, jesli nic z tym nie zrobisz.
Jesli obiektywnie laska jest dobra, to ja bym Ci proponowal zrobic odwyk, czyli sie zaangazowac i nie ganiac za babami. Wytrzymaj tak rok, dwa. Pokusa bedzie malec.
Nie da
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jesteś niedojrzały emocjonalnie , gonisz za motylkami a one przecież zawsze kiedyś odchodzą bo przychodzi proza życia , nie bierz się za związki ewidentnie się do nich nie nadajesz ()
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Od zakończenia długiego związku 2 lata temu mam ten sam problem. Przewinęło się w tym czasie kilka kobiet, w tym jedna realnie na tyle zajebista z charakteru, że była wręcz idealną partnerką dla mnie. No ale właśnie po kilku niezobowiązujących spotkaniach wszystkie mi się znudziły. Uznałem, że to we mnie jest problem bo faktycznie szukałem czegoś więcej niż przelotnych znajomości. Koniec końców odpuściłem sobie jakiekolwiek randkowanie i staram się
  • Odpowiedz