Wpis z mikrobloga

takich ludzi wychodował Jarosław Kaczyński


@mecenassrenas: oni zawsze tacy byli. Jarek tylko im stworzył wroga, a i wcześniej internet to była wyśmiewana zabawka dla głupich nastolatków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Jarek567 ja też. Najgorsze jest to, że z dużym prawdopodobieństwem to nie jakieś boty czy fejkowe konta, a prawdziwi ludzie, którzy mają umysły zaprogramowane na nienawiść do wszystkich, kto choćby minimalnie z nimi się nie zgadza. To wynik 8 lat rządów JarKacza.

Pisowska inżyniera społeczna sprawiła, że jeśli minimalnie się od nich różnisz albo minimalnie lepiej masz w życiu bo jesteś zaradniejszy to znaczy, że jesteś złodziej, ruski Niemiec, szwabski Rusek,
  • Odpowiedz
@jarezz: Chlip chlip, a jak o kaczorze coś na wykopie jest o jego pogarszającym się stanie zdrowia to 300+ pod komentarzem bardzo dobrze xd Dajcie sobie z tymi ckliwymi komentarzami, bo rzygać sie chce na tą waszą hipokryzje.
  • Odpowiedz
Chlip chlip, a jak o kaczorze coś na wykopie jest o jego pogarszającym się stanie zdrowia to 300+ pod komentarzem bardzo dobrze xd Dajcie sobie z tymi ckliwymi komentarzami, bo rzygać sie chce na tą waszą hipokryzje.


@Desire22: w punkt. rzygac sie chce patrzac na te zalgane tuskoidy
  • Odpowiedz
  • 1
@Desire22 Kaczyńskiemu jako człowiekowi życzę dobrze. Jako politykowi - mam nadzieję, że wypadnie z obiegu jak najszybciej.

Czy zwolennicy obecnego rzafu są wyjątkowi i nie ma ekstremistów? Nie. Popatrz jednak kto zaczął polaryzację społeczeństwa, ustawianie się tam gdzie wtedy, reszty w miejscu ZOMO, itd.

Żadnego chlip chlip nie robię. Szkoda mi tych ludzi, bo jak dla mnie jeśli są tak zmanipulowani poprzez propagandę rządu w latach 2015-23 i obecne przychylne media
  • Odpowiedz
@Jarek567 ja to jestem załamany. Tacy ludzie potrafią wszystko do polityki podłączyć. Napiszesz gdzieś w necie, że wyrosły ci ładne pomidory i się chwalisz to zaraz i tak ktoś napisze, żebyś korzystał póki możesz bo zaraz TUSK CI KAŻE ŻREĆ ROBAKI. Napiszesz, że szukasz czegoś dla dziecka to ktoś się zaraz zleci i ci powie, że Tusk ci zaraz będzie ELGIEBETOWAL dzieciaka w przedszkolu. Ja to nie wiem jak ci ludzie
  • Odpowiedz
takich ludzi wychodował Jarosław Kaczyński


@mecenassrenas: To w takim razie jakich ludzi wyhodowała opozycja?

Z raportu przygotowanego przez Paulinę Górską z CBU UW wynika m.in., że zwolennicy partii opozycyjnych żywią wobec zwolenników PiS bardziej negatywne uczucia, w większym stopniu ich dehumanizują i obdarzają ich mniejszym zaufaniem niż działa to w drugą stronę. Jednocześnie zwolennicy partii opozycyjnych przekonani są o tym, że to ta druga strona ich bardziej
  • Odpowiedz