Wpis z mikrobloga

@Vilgefort: ma przebłyski bo podlizuje się wykopkom? Nie jestem lewakiem ale gonciarz tworzy kolejną personę i nic co on mówi nie jest ani w 1% prawdziwie xd Lewica go właśnie za to wykopała, że chłop nie ma czegoś takiego jak przyzwoitość i integralność. Wyszło że z niego jest dupa a nie lewak i tak jest teraz.
  • Odpowiedz
@Vilgefort: jak popatrzysz to gonciarz jest u wszystkich spalony. Jego dawna widownia go opuściła, jego lewicowe kółeczko go scancelowalo, sam gonciarz wypiął się też na gry.

To kto mu został jak nie alt prawica w postaci wykopu? Narracja mu się zmieniła, przez lata Kasia dobra teraz Kasia zła. Urabia wykopków jak może xd
  • Odpowiedz
@Vilgefort: przez długi czas się zastanawiałem dlaczego on nie może odejść z internetu, jest przecież świetnym montażystą, i doszedłem do wniosku że on ma narcystyczne zaburzenie osobowości i mówię tu nie o potocznym znaczeniu tylko medycznym
keksoa - @Vilgefort: przez długi czas się zastanawiałem dlaczego on nie może odejść z...

źródło: 1000000520

Pobierz
  • Odpowiedz
@keksoa: montażystą może jest świetnym, ale to by musiał iść na etat do kogoś. Po tylu latach chyba by tego nie zdzierżył. Narcyzem jest, ale to jak każdy youtuber to też trzeba powiedzieć. Gadasz o sobie do kamery przez 100 tysięcy godzin, to trwałe wpływa na mózg. Jak dla mnie dragi go zniszczyły, a harpie uznały, że jest na tyle słaby, że można już szarpać jego ciało by jeszcze parę
  • Odpowiedz