Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie o vinted

1) Przeglądam Polski vinted i jest jeden przedmiot, który chcę kupić z Czech , po kontakcie z sprzedawcą twierdzi on, że wysyła do Polski. Teraz pytanie jak wygląda wysyłka do nas i ile możne kosztować ?

2) Drugie pytanie - chcę się zarejestrować na czeskim Vinted i kupić parę rzeczy i też pytanie jak będzie wyglądała od nich wysyłka ?

#vinted #olx #allegro
  • 5
  • Odpowiedz
@hepat: 1) koszt przesyłki powinieneś mieć podany w ogłoszeniu, zazwyczaj to kilkanaście złotych, ode mnie niedawno kupiła buty babka z Litwy i wybrała DPD, nadałem normalnie w Żabce, paczka doszła w 3 dni

2) po co chcesz się logować na czeskim vinted? będziesz w tym czasie w Czechach, czy kupujesz normalnie z Polski? Strona vinted ma krajowe domeny, ale ogłoszenia są te same niezależnie od kraju
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy:

1) Faktycznie jest , dziękuje

2) Ponieważ jest tam część produktów ,których nie ma przeglądając vinted z domeną pl , dlatego chcę się zarejestrować na vinted()cz i kupić z wysyłką do Polski , tylko ciekawi mnie ile zapłacę za wysyłkę :)
  • Odpowiedz
@hepat: Dziwne, bo Czechy należą do tej samej strefy Vinted co Polska, Szwecja, Finlandia, Dania, Rumunia czy Węgry i nie da się zablokować sprzedaży zagranicznej. Ja już wiele paczek wysyłałem do tych krajów. To są jakieś specyficzne produkty, że na polskiej się tobie nie pokazują?
  • Odpowiedz