Wpis z mikrobloga

@OddajButa123 to prawda, jak pójdziesz do Seven Eleven czy innego konbini, to istnieje duża szansa, że będzie Cię obsługiwał pajeet.

Byłem w tym roku w Japonii i trochę mnie to zdziwiło, bo sporo się nasłuchałem, jaki to homogeniczny etnicznie kraj.
  • Odpowiedz
Japonia nie wpuszcza nielegalnych uchodźców


@sEB-q:
Z nielegalnymi emigrantami jest ten problem, że ich się nie wpuszcza, oni sami się wpraszają!
  • Odpowiedz
@koala667: Bo biali ludzie czują się lepsi względem innym i uważają że ich Kultura jest tak wspaniała że inni jak będą mieli okazję to staną się tacy sami jak oni,
  • Odpowiedz
@koala667: To zwyczajnie nie jest prawda. Ta propaganda "różnorodności" prowadzona jest przez syjonistyczne media po to by prowadzić do rozkładu każdej innej kultury, i powszechnego wymieszania społeczeństw. Oczywiście najbardziej wyraźne jest to obecnie w przypadku "państw zachodu", z oryginalnie białymi społeczeństwami, jednak jeśli byś się zainteresował, mógłbyś łatwo znaleźć artykuły o tym jak to Biden przy.#!$%@? się do Japońskiego rządu o to że nie chcą "naprawić" swoich problemów demograficznych otwierając
  • Odpowiedz
@koala667: bo taka narracja wydobywa się byłych imperiów kolonialnych, które teraz złapały jakieś wyrzuty sumienia za budowanie swojej potęgi m.in. rękami neiwolników.
  • Odpowiedz