Wpis z mikrobloga

@Dueil_angoisseus: Najbardziej #!$%@? tłumaczenie, jakie może być. Ile napisanie takiego podziękowania/pożegnania zajęłoby czasu "tinderowej księżniczce", kilkadziesiąt sekund? Sam gdy kończę znajomość z różnych względów, to zawsze napiszę chociaż to zwykłe podziękowanie za rozmowę, bo takie nagłe zlewanie kogoś jest czystym k*restwem i brakiem poszanowania drugiej osoby. Te grupki tylko pokazują, jak bardzo wy*ebane ego w kosmos mają niektóre kretynki. Leszke przy nich to ostoja skromności.
  • Odpowiedz
sztuczny "konflikt płci"


@KwiatGromu: Jak kobiety mają wy*ebane ego w kosmos to jest super. Kiedy facet pyta, zaraz, co ja bede miał z tego? To wtedy jest "sztuczny konflikt płci" xD
Wiadomo powinien zamknąc pysk i pracować na witaminkę, bo tylko do tego facet się nadaje - a i nie byłoby konfliktu :)
  • Odpowiedz
Czarne owce zdarzają się wszędzie niezależnie od płci, ten konflikt jest sztuczny


@Cztero0404: Pieprzenie.. Przeżyłem co nieco na tym świecie i widze co jest a co było. Wystarczy wyjsc do dowolnego klubu czy poczytać opisy kobiet na portalach randkowych. Kiedyś trafiała sie jedna durna i jeszcze sie z tym kryła. Teraz cale zastępy i jeszcze jadna drugą klepie po pleckach i zachęca do taplania sie w swoim zidioceniu. Byłem z
  • Odpowiedz
No sory, ale byłem zghostowany w #!$%@? razy. I teraz ja mam być "dobry" i traktować kobiety z szacunkiem, czy może tak jak one mnie traktowały?


@xPekka: a, to znaczy, że jak byłam źle potraktowana przez pewną ilość mężczyzn, to mam ich zawczasu nie szanować? zajebista logika xD
  • Odpowiedz
Najdebilniejszym tłumaczeniem było to że nie mają czasu odpisywać wszystkim i normalnie podziękować za znajomość xD


@Dueil_angoisseus: ale match i wymienienie kilku czy nawet kilkunastu wiadomości, to nie jest żadna znajomość. xD Ofc co innego po spotkaniu albo po umówieniu się na nie i wtedy przepadnięcie jak kamień w wodę na kilka godzin przed. No ale wystarczy nie myśleć wiadomo czym, a można łatwo uniknąć chociażby tego słynnego wystawiania. Serio
  • Odpowiedz
mają znacznie niższe wymagania niż wam się wydaje, wystarczy szanować drugą osobę i nie być poerdolnietym.


@zenon_z_chorzowa1: Laska ze mną zerwala bo byłem gołodupcem bez ambicji ( prowadzilem podyplomówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) także pozwolę sobie pozostać nieprzekonanym. W moim wieku zreszta juz sie nie chodzi na randki a umiera
  • Odpowiedz
@HansLanda88:
Ja to wiem ale powiedz to swoim koleżankom w sieci.
Wiesz no słabe by było gdyby ktoś robił inbę o kilka wiadomości ale myślę że frustrację wzbudza głównie albo pisanie po kilka dni (wiadomi w tygodniu praca, zajęcia dodatkowe, inne plany) i potem klasyczna olewka albo jak napisałaś po spotkaniu kamień w wodę.
IMO 30 sekund na napisanie wiadomości to nie jest dużo więc warto napisać a jak facet
  • Odpowiedz
czyli na podstawie jakiej laski generalizujesz na wszystkie dziewczyny w całej Polsce?


@zenon_z_chorzowa1: Generalnie prowadziłem badania młodzierzy NEET na poziomie wojewódzkim z pełnomocnictwa ministerstwa oświaty . Kobiety lat 15-29. Tematyka runku pracy ale też couching i ogólna aktywizacja. Wnioski sa przerażające. W skrócie Oczekiwania>kompetencje.

Chciałbym poznać jej zdanie i opis tej historyjki. Obstawiam że jest nieco inna

Byłem toksycznym diabłem potworem takie tam. Standardowo wysokofuncjonujący narcyz haha. Tylko nic sie nie klei bo ani nie jestem dynamiczniakiem ani nie przywiazuje wagi do
  • Odpowiedz