Wpis z mikrobloga

To jest niby ten ''poważny'' bloger modowy który ubrał Michała Probierza? Typ się chwali, że w 2013 roku wygrał w konkursie onetu na blog roku XD Przecież te nagrody dosłownie są tyle warte co laur konsumenta na produktach który firmy różne same sobie kupowały i były branżowym smyraniem się po jajkach nawzajem dla tego między innymi posiadanie tego swojego czasu w polskim internecie było jednym z największych memów i obciachem #modameska #pilkanozna #ubierajsiezwykopem
Cztero0404 - To jest niby ten ''poważny'' bloger modowy który ubrał Michała Probierza...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-06-23_060231_mrvintage.pl

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
Jakie to ma znaczenie? Dla mnie liczy się to czy dobrze ubrał Probierza.


@ramuram: Probierz na meczu z Holandią wyglądał jakby miał grać czarny charakter w nowej części Jamesa Bonda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 22
@Cztero0404: uważam ze ten gość zrobił naprawdę kawał dobrej roboty, blog prowadzi od wielu lat, zamieszcza na nim konkretne i pomocne informacje, w temacie mody meskiej pojawił się jako pierwszy. Wiec dla mnie wszystko na plus.
  • Odpowiedz
@ramuram wiesz co czytałem ostatnio ciekawy artykuł dotyczący rekrutacji w HR i jednym z głównym punktów było że nikogo nie obchodzi że dostałeś nagrodę pracownika roku 10lat temu bo liczą się wyróżnienia z ostatnich 2-3 lat. Tu jest tak samo - 10 lat temu blogi i internet to była inna bajka więc fajnie ale nieaktualne. Nie mam to nic do wyczucia stylu ale wygląda ta grafika po prostu śmiesznie (chyba że
  • Odpowiedz
@Cztero0404
Może zamiast sie #!$%@? do bloga oceniłbyś efekt jego pracy. Probierz był niby źle ubrany?
Żeby tak dobrze kadrę prowadził jak był ubrany to byśmy oglądali półfinał xD.
  • Odpowiedz