Wpis z mikrobloga

@ProstyHuop amerykańska kuchnia to głównie na ilość, tłuszcz, sól i cukier, oni jedzą jakby mieli 3 życia i 3 żołądki, poza tym jedzą wszystko co przetworzone głównie, czyli takie puste żarcie z tablicą mendelejewa na każdym składzie, do tego ceny pokazane bez podatków, #!$%@?
  • Odpowiedz
@ProstyHuop: ja huop typu wybredny to jak ogladalem na filmach to mi pasuja takie proste dania albo te ich fastfoody(domyslam sie ze sa robione z trocin albo czegos gorszego XD), a w naszych stronach to uwielbiam pizze kebaby spaghetti cos w tym stylu. ostatnio jak ogladam na necie to tez turecka kuchnia ma duzo ciekawych wynalazkow w stylu miesno kebabowym i podobne
  • Odpowiedz
  • 0
to uwielbiam pizze kebaby spaghetti


@mangoloko: ja kupiłem jakiś dziwny ser co kolo sera nie stał. Z takim niesmakiem to jadłem że myślałem że to zaraz po prostu wyrzuce. Inna sprawa że słone dla niego to było fest. A co do pizzy i spagetti to dobrze zrobione jest przepyszne tylko że od czasu do czasu dla huopa takie coś
  • Odpowiedz
@ProstyHuop: pizza tak zle nie wychodzi jak jakies normalne skladniki kupisz w ludzkich cenach, najwiecej roboty jest zrobic ciasto bo potem tylko sos i skladniki kroisz kladziesz. spaghetti tez nie jest takie drogie jak myslisz, duzo zalezy od przepisu pewnie i jakosci produktow ale u mnie najwiekszy koszt w spaghetti to chyba 400g miesa mielonego z biedry xd robisz takie i masz na 2-3 dni chyba ze ty jakis glodomor straszny
  • Odpowiedz
  • 1
@mangoloko: a to mi chodziło bardziej se że nie mogę takich rzeczy jeść bardziej że to mi nie zawsze smakujemy w sensie szybko się przejadą. a ogułem jest pyszne tylko ja pizzy np
Nie umiem robić. Ale chodziłem czasami do jednej knajpy i jadłem tam pizze pyszna ale nie mógł bym tam jeść se codziennie. A co do spaghetti to też dobre ale jakoś po tym bardziej głodny się czuje niż
  • Odpowiedz