Wpis z mikrobloga

siema mam rozterki miłosne.

Ja pracuje na zdalnym i 8h dziennie robie i optymalizuje strony internetowe a potem mam wolne, albo jakieś dodatkowe zlecenia robię, w wolnym czasie zajmuje się swoim hobby a także gotuje obiady i co jakiś czas ogarnę w domu. Mam dużo wolnego czasu, przez to jak sobie życie ułożyłem.

Mam różową która ma ciężkie studia (sporo nauki, trudnej) i dodatkowo jeszcze na weekendy pracuje. Prawie wolnego czasu nie ma.

No i różowa twierdzi, że dojrzałe by było gdybym dosłownie ja wszystko ogarniał zawsze, dom, zakupy, zadbanie o to by miała co jeść, żeby zawsze w kuchni było czysto. A jak tego nie zrobię to się obraża i robi mi problemy, że nic w domu nie robię. Twierdzi, że jak mam więcej czasu to muszę wszystko ogarniać.

#!$%@? mnie to, bo czuje się jakby była ze mną tylko, żeby było jej w życiu łatwiej a sama w tym roku nawet durnego obiadu nie zrobiła.
Czyli ona praktycznie nic dla nas obojga nie robi a ma ciągle pretensje, że ja robię za mało.

Co robić mireczki, bo ja już sił nie mam. Nie widzi mi się żyć dalej w takiej relacji

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 30
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweLwiatko tak jak zazwyczaj się z tobą nie zgadzam tak tu powiem , że ja bym się poprostu źle czuła jakbym dosłownie nic nie robiła , przecież można zrobić nie wiem nawet obiad czy coś a jak laska nic nie robi , ktoś ją utrzymuje i jeszcze się drze to mam dla autora jedynie radę żeby znalazł godność w swoim życiu
Gdyby jakiś facet się tak zachowywal to pewnie by był posadzony
  • Odpowiedz
Mam różową która ma ciężkie studia (sporo nauki, trudnej) i dodatkowo jeszcze na weekendy pracuje. Prawie wolnego czasu nie ma.


@snck: to po co jej związek skoro i tak nie ma na niego czasu?
  • Odpowiedz
@snck: wyłącz subskrypcje na netflixie, hbo i niech usunie social media to zobaczysz, że jednak ma wolny czas ;P

Swoją drogą nie powinieneś za dużo sprzątać, a już na pewno nie więcej niż dziewczyna, bo to jest po prostu niemęskie zajęcie i już widać efekty, że dziewczyna cię nie szanuje jako mężczyzny. No sorry, ale nie dziwię się że nie czuje do Ciebie respektu, skoro myśli o tobie w kategoriach faceta
  • Odpowiedz
Macie pieniądze to stać Was na tą ukrainke (polke) z doskoku. Za 200zł ogarnie syf.

Możecie sie złożyć.

400zł na miesiąc jest warte świętego spokoju. Ale nie wiem ile kosztują takie usługi, na olx sie ogłoś.

Może jakaś nastolatka chce sobie dorobić i będzie OK.


@arinkao: Tak, tak. A jak nie będzie się jej chciało uprawiać seksu to będzie chodził na divy. No normalnie super rada. Jak w ciąże nie będzie
  • Odpowiedz
@damienbudzik: @AnonimoweLwiatko Przecież wyraźnie jest napisane że laska nie ma czasu bo studiuje i pracuje a jak on siedzi w domu to on wykonuje te zadania. Proste.
Wy jesteście jak feministki poryte. Identyko! Tylko z siurami.

Gdyby post brzmiał: ja ciężko pracuje i studiuje a baba siedzi w domu, udaje na kompie że coś robi i nie chce sprzątać ani zrobić zakupów, wymaga podziału obowiązków w domu to inaczej byście szczekali,
  • Odpowiedz
Gdyby post brzmiał: ja ciężko pracuje i studiuje a baba siedzi w domu, udaje na kompie że coś robi i nie chce sprzątać ani zrobić zakupów, wymaga podziału obowiązków w domu to inaczej byście szczekali, hipokryci bez rigczu xDDD


@arinkao: Przecież OP normalnie pracuje i jak mniemam utrzymuje tę larwę, więc co to za porównanie w ogóle.
Ogólnie to nie sądzę żeby ta larwa się utrzymywała sama z tej weekendowej pracy,
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Najlepiej niech sobie znajdzie jakąś larwę bezrobotną co lubi sprzątać, lepiej na tym wyjdzie, będzie w uj kobieca i na wiecej nie zasługuje.
A ty ogarnij gadkę bo wieje od ciebie toksykiem mieszkającym nadal z mame. Załóż sam sobie chomąto przegrywie a jak ciśnienie ci zejdzie, wchodź w interakcje na internecie, feministko.
  • Odpowiedz
@snck: polecam nauczyć się stawiać granice i ich pilnować, poćwiczyć trochę zdrowy egoizm i dzielić się po równo obowiązkami. Jak jej nie pasuje to niech #!$%@?.
  • Odpowiedz