Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś grupy FB, albo fora, gdzie mogę znaleźć informację na temat starej, napisanej przez polskiego autora, książki? Mam książkę z 1930 roku, ale internet na jej temat milczy, nie znalazłem kompletnie nic na jej temat. Autor napisał jeszcze inną książkę i ona jest wymieniona gdzieś na wiki, natomiast na temat tej, którą mam - nie ma nic. Wiecie gdzie mogę uzyskać jakieś informacje na jej temat? :)

#ksiazki #historia
  • 13
  • Odpowiedz
@moll: Dzięki, znalazłem ją w katalogu Biblioteki Narodowej. Wiesz może gdzie mogę próbować ją wycenić? Bo w internecie - według OpenAI - nie było nigdy na sprzedaż tej książki.
  • Odpowiedz
@inlovewithssri: wycena takich ksiązek jest bardzo trudna. I mam doświadczenie z wycenami. Jeśli nie ma wycen bezpośrednio tej książki to trzeba się opierać na innych książkach. I wcale nie muszą to być duże pieniądze. Niewiele przedwojennych książek w tej chwili kosztuje więcej niż 100 zł.
  • Odpowiedz
@Rasteris: Dziękuję za odpowiedź, przez chwilę myślałem, że mam coś w rodzaju 'świętego Graala', zwłaszcza gdy nie znalazłem nic na jej temat w internecie. Zostałem już sprowadzony na ziemię. Dzięki!
  • Odpowiedz