Wpis z mikrobloga

No i mamy meltdown gościa który narzeka jak bardzo jego tweet został niezrozumiany. Nie korzystaj z summonów/pomocy graczy/innych mechanik które twórcy dodali do gry bo wg. takiej osoby "zniszczysz" sobie doświadczenie płynące z gry. Losowy chłop z internetu wie lepiej co jest lepsze dla innych graczy niż sami twórcy. Skąd się biorą takie tryhardy? Mam lepszy pomysł, czemu mamy dzielić graczy i po prostu możemy dać im grać tak jak chcą. A teraz trzeba nagrywać filmik o tym jak to źle zostało się zrozumianym. Giga beczka XD
#eldenring #steam
Dupazbita - No i mamy meltdown gościa który narzeka jak bardzo jego tweet został niez...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-22 175052

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dupazbita: soulsy maja chyba jedne z najbadziej toksycznych community ze wszystkich gier
summony nie, build pod str nie, pod int też nie, nic nie pasuje, ale jestem wielce hardkorowy gracz biłem Malenie 6 godzin

Ciężko chyba zrozumieć im, że ludzie grają dla zabawy i mają życie poza tym
  • Odpowiedz
@Dezyderiosh: soulsy kiedyś były uważane za trudne a to przyciąga ludzi którzy lubią się na tym fleksować. Gdyby ludzie grali po prostu w gry i nie oceniali innych ani się nie wywyższali to żyłbyś w utopi.

(Jedyny tak naprawdę trudny souls to …. sekiro [niektorych zepsutych dlc nie licze])

A elden jest zaprojektowany do uzywania summomow, jak nie uzywasz summonow w eldenie to nie tyle co utrudniasz sobie gre a
  • Odpowiedz
Elden ma wiele problemow. Na przyklad swiezo po premierze gralem sobie, odrazu poszedlem na margita i go pokonalem, szedlem dalej na polnoc az naprawde mnie zblokowalo. Pozniej przez przypadek odkrylem ze na poludniu jest caly biom ktory powinien zwiedzic przed margitem i sobie go zepsulem bo mialem za wysoki lvl i wszystko bylo za latwe xD I taki jest ten elden, goty.

I to nie jeden raz tak mialem, ze elden byl
  • Odpowiedz
@Dezyderiosh: jop poza moze jeszcze mobami i strategiami nie ma czegos takiego. Elitaryzm soulsow to ja pamietam ze juz byl jak gralem w pierwsze dark souls na pc xD
  • Odpowiedz
@Dupazbita: pfff levelowanie i granie z bronią jest dla #!$%@?, prawdziwy gracz leci bez broni na 1 levelu, oczywiście bez używania itemow, flaszek i bez odpoczynku przy łasce, szanujmy się.
  • Odpowiedz
@Dezyderiosh: Powiedziałbym, że community jako takie dojrzało przez lata i zazwyczaj jak widzę dyskusje odnośnie poziomu trudności i hurr durr czemu używacie summonów, to tam takie jednostki są prostowane. Reszta raczej rozumie, że po prostu są to dostępne narzędzia do dostosowania pod siebie poziomu trudności.
Najgorzej chyba było w czasie powstawania trylogii DS (i Bloodborne).

Aczkolwiek są takie raki jak ten #!$%@? meneli Kiszak czy Maciejczak, którzy muszą brandzlować się
  • Odpowiedz