Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To nie przypadek, ze pokolenie Z jest tak samotne to wszystko wina tego #!$%@? komputera, internetu ktorym juz rzygam. Ted mial racje. Co ja powiem swoim dzieciom? W czasie kiedy moi rowiesnicy bawili sie, czerpali z zycia garsciami, ja siedzialem i gnilem na krzesle siedzac przed komputerem. Zeby bylo jeszcze zabawniej to nie musze sie wysilac, bo mieszkam w akademiku a i tak nic mi to nie dalo. Kazdy dzien taki sam, aktualnie euro choc troche mi umila moje ostatnie dni w duzym miescie. Oczywiscie ogladam je samotnie. Nie wierze, ze ludzie ktorzy mnie otaczaja albo mam z nimi stycznosc nie pomysleli ani razu, ze mam jakies problemy ze soba i nie jestem normalny. Nie mam depresji, ale za to nerwice, leki, fobie ktore przeszkadzaja mi w funkcjonowaniu. W gimnazjum taki stan mi odpowiadal, ale teraz czuje spora potrzebe bliskosci z drugim czlowiekiem. Dziwnym trafem ciezko trafic na osobe przy ktorej czulbym ze warto sie zaangazowac w ta relacje. Nawet jak sie probuje dopasowac to i tak koniec koncow to nie jest to (mowie tu o ludziach np. ze studiow).

Nie ma osoby przed, ktora bym sie otworzyl z tym problemem. Nie wpisuje sie nawet w zycie typowego kowalskiego, ja wegetuje. Stoje w miejscu, na nic nie mam ochoty. Czemu nie moge zyc po prostu jak moi rowiesnicy, miec zgrana paczke przyjaciol, dziewczyne, przestac tak wszystko analizowac, miec jakies #!$%@? blokady. To straszne, ze mam 20 lat i gdyby ktos mnie spytal jak oceniam swoj 2024 rok, czy mam jakies fajne wspomnienia to zupelnie nic by mi nie przyszlo do glowy.

#gorzkiezale #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
nie podjąłeś decyzji wyjścia z pokoju


@kamillosbombos: To tak nie działa…uwierz mi. Nie we wszystkich przypadkach oczywiście ale 70% przegrywów ktore wyszło z pokoju dalej w nim będzie tkwiło. I cokolwiek będzie robiło innego niż pokój będą się czuć dziwnie i obco.
Wiem bo sam to czuje. Najlepiej to bym w ogóle nie wychodził i się do nikogo nie odzywał. Ale muszę bo hajs trzeba zbierać.
I tak od 12
  • Odpowiedz
Zeby bylo jeszcze zabawniej to nie musze sie wysilac, bo mieszkam w akademiku


@mirko_anonim: no to skoro jesteś taki towarzyski to, czemu nie siedzisz ze swoimi ziomeczkami z akademika?

Oczywiscie ogladam je samotnie.


@mirko_anonim: no zajebiście, introwertycy całe życie są samotni i jakoś nie psioczą jak ty nawet nie wspominając o autystach
  • Odpowiedz
Ale domyślasz się czemu ci nie wychodzi z ludźmi? Internet każdy ma, a jakoś ludzie mają znajomych, więc problem jakiś głębszy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Przegrałeś przez geny a nie przez komputer XD gdybyś miał dobry wygląd i dynamiczny temperament peklowalbys dzisiaj wieczorem Julki na obozie nad jeziorem, a ze starzy ci przekazali słabe geny to jesteś zamulaczem piwnicznym. Pora pogodzić się z rzeczywistością


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Niestety z czasem nie będzie lepiej. Sama zbliżam się pod 30 i doświadczylam jeszcze życia sprzed ery tik toka i gdy ig się dopiero rozwijał. Relacje były na zupełnie innym poziomie. Teraz niestety każdy zajęty sobą, pracą, mam wrażenie, że ludzie bardzo ze sobą konkurują o wszystko. Moją receptą na to jest chodzenie na treningi grupowe, warsztaty weekendowe, poznaję tam wielu ludzi, ale niestety te znajomości i tak
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Pandillero nigdzie nie napisalem, ze jestem towarzyski - ten akademik to jest glownie banda cpunow i alkoholikow, wiec jak mam sie z nimi bawic

co maja do tego introwertycy tak wlasciwie, jeszcze wstawka o autystach ktorzy sa troche mniej swiadomi w niektorych kwestiach niz ludzie bez tego zaburzenia xD

  • Odpowiedz
nigdzie nie napisalem, ze jestem towarzyski - ten akademik to jest glownie banda cpunow i alkoholikow, wiec jak mam sie z nimi bawic


co maja do tego introwertycy tak wlasciwie, jeszcze wstawka o autystach ktorzy sa troche mniej swiadomi w niektorych kwestiach niz ludzie bez tego zaburzenia xD


@mirko_anonim: czyli nie jesteś ani introwertykiem ani autystą i płakusiasz o samotności? Całkiem dobrem, 6/10 bo już drugi raz odpisuję. Udało ci
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kotdog no glownie to kwestia charakteru, jestem dosc zamkniety w sobie, niesmialy, otwieram sie przed ludzmi ktorzy sami do mnie probuja zagadac, czasem to przypadek bo komus milo patrzy z oczu, mam juz tak od nie wiem gimnazjum i przyzwyczailem sie do takiego stanu rzeczy

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Czy ja wiem czy przegralem przez geny. Podobalem sie dziewczynom w szkole, nawet teraz na studiach nieraz czulem na sobie wzrok i zerkanie, ale nie potrafie nic z tym zrobic. Bo czuje ze i tak nie mam szans, na dluzsza mete to nie ma sensu. Slyszalem tez pare komplementow, ktorymi czasem probuje sobie podbudowac samoocene. Jest masa srednich chlopakow, ktorzy maja dziewczyny. Zeby nie bylo, ze jestem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Podziękuj rodzicom za to że wychowali cię na dziecko zabawkę, błyskotkę, maskotkę, pupila, wytresowanego pieska, powiedz czy na studia poszedłeś sam bo chciałeś bardzo i czułeś potrzebę, widziałeś je jako brakujący element twojej układanki czy poszedłeś bo mamusia chciała albo tatuś albo bo inni szli?


· Akcje:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Nie ma zadnej ukladanki, nikt mnie do niczego nie zmuszal. Nie wiem nawet skad taki wniosek sie u ciebie zrodzil, wpis jest o wegetacji. Poza tym moje relacje z rodzicami sa bardzo znikome, malo wiedza. Poszedlem, bo nie mialem zamiaru tyrac na produkcji czy w innym januszexie, bo to jedynie co mnie czekalo po liceum w moim malym miasteczku 20k. No i przy okazji chcialem sie troche
  • Odpowiedz