Wpis z mikrobloga

Sprawa z magistrem Jackiem zmotywowała mnie do tego, aby przyjrzeć się sprawie doktoratu niejakiego Piotra N. zwanego dalej Bestią Ze Wschodu i znanego ze swoich obscenicznych i wulgarnych wystąpień w serwisie "jutube". Dlatego wspólnie z sarmackimi dziennikarzami badam sprawę, między innymi promotora pracy doktorskiej wyżej wymienionego, a mianowicie Waldemara Łazugi, który co ciekawę jest byłym działaczem partii politycznych związanych z Platformą Obywatelską. To tłumaczy piwot Bestii Ze Wschodu po porażce habilitacyjnej polegający na porzuceniu poparcia dla najlepszej partii w Polsce jaką jest Prawo i Sprawiedliwość. Macki agentury niemieckiej sięgają głęboko do polskiej edukacji, a to trzeba dobrze zbadać i opisać, czyli przeciwieństwo tego co zrobiła dziennikarzyna Tomasz Piątek. Tacy podstawieni pseudohistorycy chcą wpływać na polską opinię publiczną i demoralizować polską młodzież przez serwisy społecznościowe, a to trzeba zwalczać.

Zacznijmy od tego skąd taki nienaturalny rozrzut w opinialch książki będącej doktoratem Bestii Ze Wschodu?

#napierala #bartosiak #polityka
fanDokturkeNapierauke - Sprawa z magistrem Jackiem zmotywowała mnie do tego, aby przy...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-22 121902

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@fanDokturkeNapierauke: polska młodzież nie może mieć zmąconego umysłu, że zachód to coś dobrego. Tylko wspaniałe i silne zamordyzmy jak rasija i komunistyczne Chiny. To jest ta pro-polskość.

#$#@%^@ kim Ty jesteś?, żeby mówić co jest dobre dla Polskiej młodzieży a co złe? !#!@# się w łeb, Ja uważam że to co robi Tomasz Piątek jest bardzo dobre dla polskiej młodzieży, a to co mgr Bartosiak bardzo szkodliwie i należy być
  • Odpowiedz
@nith: Jedyne co widzimy to zorganizowaną akcję upvotowania - może koledzy z wydziału? Może coś w stylu wystwaiania sobie nawzajem najwyższych ocen? Jakby to byli jacyś sensowni naukowcy to ktoś by się wyłamał z 9 albo 8... Źle to wygląda.
  • Odpowiedz