Wpis z mikrobloga

Tyle ile mnie spotkało złego ze strony kobiet to nie życzę nikomu. Pogarda, nienawiść, patrzenie jak i robienie ze mnie wariata, friendzone, atakowanie kiedy chciałem pomóc i inne rzeczy, których większość tu doświadczyła i nie muszę nikomu tłumaczyć. Za późno odkryłem blackpill. Przeszłości nie zmienię jednak, ale wiem jedno. Wolałbym się związać ze strzygą niż kobietą bez zastanowienia. Bo u strzygii jest szansa na ludzkie traktowanie. U kobiety nie ma. Myślałem, że wg zasady "you never go full retard" jest jakaś granica w tym szaleństwie. Niestety takiej granicy nie ma, kobieta poleci nawet na jawnego gwałciciela jeśli jest "przystojny". A potem będzie pyerdolić, że niedźwiedź jest lepszy. Jakie to jest k---a zakłamanie i debilizm to mój umysł nie jest tego w stanie pojąć.

Od czasu kiedy przestałem się interesować kobietami, czuję, że żyję. Żadna kobieta mnie nie krzywidzi. Jeszcze tylko jakbym miał kasę, żeby wyprowadzić się od matki. Jak cała gospodarka walnie już na całego to będę się cieszył jak małe dziecko.
#blackpill #przegrywpo30tce #mgtow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZenujacaDoomerka: wytlumacz mi jedno: skoro gwalt i p-----c sa zle to dlaczego wybieracie takich mezczyzn co krzywdza? Czego facet, ktory jawnie broni gwalcieli i chwali sie publicznie, ze manipuluje kobietami ma niesamowite powodzenie? Widzialy galy co braly. Przestancie wybierac psycholi to statystki przemocy spadna o 80%. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
g---t, trwałe okaleczenie, p-----c


@ZenujacaDoomerka: przecież to samo może spotkać mężczyznę od kobiety

Może usuń konto, skoro leczysz się psychicznie i wykop traktujesz jako miejsce gdzie możesz wylać frustrację i jad?
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: nic ci nie wmawiam. Nie dalem 100% tylko 80%. Sa przypadki gdzie kobiety nic popelnily zadnego bledu a i tak zostaly zgwalcone. Ja mowie o sytuacjach takich jak ten z mojej pracy, ze kobiety wrecz blagaja, zeby byly skrzywdzone.

Kolejna sprawa, dlaczego kobiety atakuja mezczyzn co ich probuja edukowac. Przeciez to jest chore.

No i to, ze kobiety tez gwalca. Moj kolega z lawki zostal zgwalcony przez kobiete.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: zgoda co do pierwszego zdania. Co do drugiego blackpill jest prawda, bo kobiety maja obsesje na punkcie wygladu mezczyzny. Mezczyzni az tak nie patrza na niego. Problemem jest feminizm i dopoki on nie zdechnie nie bedzie normalnie na rynku matrymonialnym. A w Polsce sa albo katoliczki albo feministki. Tylko wielkinos rozumie sytuacje mezczyzn. Inne kobiety maja to w dupie.

A ja akurat edukowalem moje uczennice o tematyce gwaltow. To
  • Odpowiedz
Od czasu kiedy przestałem się interesować kobietami, czuję, że żyję. Żadna kobieta mnie nie krzywidzi. Jeszcze tylko jakbym miał kasę, żeby wyprowadzić się od matki. Jak cała gospodarka walnie już na całego to będę się cieszył jak małe dziecko.


@LostHoldenCaulfield: a niejest tak że najbardziej to krzywdzi cię twoja matka a ty to przenosisz na inne kobiety?
  • Odpowiedz
Moja matka jest czescia problemu tylko. Przeciez jakie sa niemal wszystkie kobiety kazdy widzi, wystarczy dac sie im wypowiedziec.


@LostHoldenCaulfield: myślę że twoja matka oraz twoja psychika jest większością problemu.
Kobiety są tak samo inne jak inni od siebie są faceci. I gdy piszesz że każda kobieta jest taka sama to brzmisz jak Julka którą przeleciał Oskarek 9/10 z vifonem na głowie i kazał spadać.
A ona by gadała że ty też jesteś taki jak Oskarek.
  • Odpowiedz