Wpis z mikrobloga

@onepnch: przynajmniej coś z tego zarobiłeś
Ja będąc w UK pojechałem na pchli targ, była tam jedna pani sprzedająca gry z PS1, cena 0,5GBP sztuka albo wszystko za 10GBP, kupiłem wszystko
A kupiłem praktycznie wycackane sztuki, bardzo zadbane, bez rys na płytach czy nawet pudełkach, ba, instrukcje i plakaty nawet nie były uswinione
Doom, final fantasy VII, VIII, IX, GTA, GTA London, GTA 2, i więcej, za grosze kupiłem złoto kolekcjonerskie
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ważne info - Egmont wydał właśnie cudownie wyglądający tom Kaczora Donalda, takie podsumowanie 90 lat historii komiksów z nim. Must have dla każdego fana. Nazywa się "Nasz Wielki Donald".
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: same. Prawie 4 dychy na karku i wciaz nie moge tego przezyc. Mialem kazdy mozliwy numer, zaczynajac od pierwszego. Piekna kolekcja, ktora zostala w domu rodzinnym jak okolo 20 lat temu wybywalem za granice. Kiedy urodzil mi sie syn stwierdzilem, ze fajnie by bylo pokazac mu kawalek historii.

I dupa.
  • Odpowiedz
  • 16
@Mega_Smieszek: To nie jest śmieszne ani trochę. Miałem wszystkie 3 tomy "Życie i Czasy Sknerusa McKwacza", wydanie z 2001r. W kolekcjonerskim stanie. Rodzice #!$%@?, a dziś jeden tom jest wart kilkaset zł. Już nawet walić te pieniądze, ale strasznie mi było ich szkoda bo bardzo lubiłem ten komiksik.
  • Odpowiedz
@Zblizeniowy: Ja pojechałem na studia i jak wróciłem do domu po 1 semestrze to okazało się że matka oddała moje lego „biednym dzieciom”

Mój prom kosmiczny ..rwa jego mać :(
  • Odpowiedz