Wpis z mikrobloga

Minął 1. (z 73) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 3 wypadki śmiertelne w których zginęły 3 osoby.

3 wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
3 ofiary śmiertelne w wypadkach drogowych od początku wakacji.
0 osób zmarło w ciągu 30 dni od zdarzenia drogowego w którym uczestniczyło.

Czyli w trakcie wakacji w 3 wypadkach zginęły w sumie 3 osoby.

W poprzednim roku statystyki po 1. dniu wakacji wyglądały następująco:


Rok temu:
4 wypadki / 4 ofiary śmiertelne w ciągu ostatniej doby
4 wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji
4 ofiary śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji

Ponadto z wczoraj:
268 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących w ciągu ostatniej doby co daje
268 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących od początku wakacji

90 wypadków drogowych w ciągu ostatniej doby co daje
90 wypadków drogowych od początku wakacji

91 rannych w wypadkach w ciągu ostatniej doby co daje
91 rannych w wypadkach od początku wakacji

Utonięcia:
1 utonięcie w ciągu ostatniej doby
1 utonięcie od początku wakacji

UWAŻAJCIE NA SIEBIE!
i na debili na drodze

źródło mapy
interaktywna mapa
DLACZEGO MAPA PODZIELONA JEST W TEN SPOSÓB
źródło dodatkowych statystyk
źródło statystyk o utonięciach

-------
Jeżeli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi wirtualną kawę. buycoffee.to/salido Dziękuję!

#smiertelnewypadki
Salido - Minął 1. (z 73) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 3 wypa...

źródło: 1-411243-12

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Salido: na dziś można zaznaczyć Sosnowiec

.Policjanci z Sosnowca pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczynę oraz okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło dzisiaj ok. godz. 8.00 przy skrzyżowaniu ul. Okólnej z Grota-Roweckiego w Sosnowcu.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący renault wyjeżdżając z ul. Okólnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 61-letniemu kierującemu motocyklem marki Honda. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie niestety po kilku godzinach zmarł
  • Odpowiedz
@Lmaocetong2: Nie wiem, nie chce mi się liczyć, ale w ostatnich latach rocznie magika strzela około 5100-5200 osób, podziel przez 365 dni i wyjdzie około 14 osób. W wypadkach teraz mniej ludzi ginie, 10-20 lat temu było chyba z 2 razy tyle albo i gorzej. Auta bezpieczniejsze, infrastruktura też, mandaty wysokie, to i jest trochę lepiej.
  • Odpowiedz
@Krupier: ale co ty na wykopie mamy samych nadludzi z umiejętnością prekognicji. Zaraz przyjdzie ten jeden który się wbił w bok wymuszającego auta pomimo ze miał 10 sekund na reakcję i ci wytlumaczy że sytuacja w której ktoś ci wyskakuje znikad nie może się zdarzyć bo oni mają UMIEJĘTNOŚCI.
  • Odpowiedz
dziad niezdolny do prowadzenia samochodu zasnął


@Kupamilosci: mógł zasłabnąć, mieć mikroudar, wylew itp. mógł też jechać jakimś gratem z usterką techniczną.
Dlatego to się nazywa wypadek, a nie morderstwo.
  • Odpowiedz
@Salido: ja chcę tylko zauważyć, że wszyscy to mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak statystyki pokazują, że kobiety są lepszymi kierowcami i powodują mniej wypadków, to Mariuszki dostają piany.
  • Odpowiedz
@Salido: a do ilu zakażeń dzisiaj doszło? Co ta mapka ma niby zmieniać? Było więcej niż rok temu? Mniej niż trzy lata temu? Na wypadki wpływa szereg zmiennych, od ilości Ukraińców przez temperaturę aż po cenę paliwa. Na uj robić takie zestawienia.
  • Odpowiedz
Dziś wracając w pracy spotkałem turystę z łodzią za którym jechał próbujący go wyprzedzić turysta utrzymujący odległość 30cm (od kadłuba łodzi maszt był na jadącym z tyłu autem) więc tak się nie dziwię że dochodzi do wypadków
  • Odpowiedz
Co to koorwa zawody? gruchę do tych statystyk walicie? Na uj to komu? Do czego potrzebne to człowiekowi w codziennym życiu? Nie ogarniam tak głupich pomysłów, widać za dużo wolnego czasu i głowa błądzi
  • Odpowiedz
Czyli w trakcie wakacji w 3 wypadkach zginęły w sumie 3 osoby.

No ale nie koniecznie musiała to być młodzież korzystająca z wakacji więc fakt istnienia wakacji może być przypadkowy przy analizie powodu zgonów.
  • Odpowiedz