Wpis z mikrobloga

@Grzesiok: czujecie jaki oni musza miec mindfuck, jak widza w Ukraine wszedzie niemal asfalt, ciepla wode w kranie, kanalizacje, tego typu podstawowe rzeczy.
Przeciez to musi byc dla nich szok . Sci Fi
  • Odpowiedz
@winsxspl: kurde, a u nas trzeba placic zeby tak pojezdzic sobie offroad. Jedno z moich aut jest klasycznym, pięknym offroaderem. Ile ja bym dał, żeby sobie po takim gruncie polatać. A w cywilizowanej części Polski mega ciężko o takie trasy. Są jedynie prywatne, a za to trzeba zapłacić i to niemało. Kilka stówek od osoby z kabiny za udział w "rajdzie".

No i jedna uwaga, to nie wygląda na centrum
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: Bez przesady, na Ukrainie też jest ujnia z asfaltem. W rosji występuje jednak zjawisko które nie występuje w żadnym innym kraju Europy bo w niektórych miejscowościach powyżej 300 tys. mieszkańców wciąż przeważają drogi gruntowe
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: paręset km dalej, za granicą takie drogi będą na porządku dziennym. Ukraina ma dobre drogi tak właściwie tylko wokół większych miast, z tego co mi się wydaje film był nagrany gdzieś w okolicach Lwowa
  • Odpowiedz
@PanieAreczku #!$%@? prawda z tą kanalizacją na Ukrainie, a mówienie o asfalcie w wielu przypadkach to jest całkiem iks de xDDDDDD widziałeś drogi między niektórymi miastami gdzie jedzie się 20 na godzinę? XDDDDDD
Rosja i Ukraina są bardziej do siebie podobne niż mógłoby się niektórym wydawać xX

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ukraina-nawet-100-lat-pracy-na-mieszkanie-7580173.html

W przypadku wsi, problemem nadal jest wyposażenie domów w instalacje sanitarne. Potwierdzają to dane ukraińskiego urzędu statystycznego (UkrStat). Wspomniana instytucja podaje, że w
  • Odpowiedz
@Aleale2: ale takie w Polsce są rzadkością, a na pewno nie na trasach międzymiastowych. tak, u mnie w lubelskim takie są między niektórymi wsiami, ale podkreślam słowo - niektórymi. Taka droga ma 3-4 km, max może z 10 i tyle, a nie przez pół kraju
  • Odpowiedz