Wpis z mikrobloga

Na głównej postulat, aby "zakazać posiadania psów w miastach" zdobywa znaczną przewagę plusów nad minusami xD Mam wrażenie, że każda osoba, którą znam, wysłałaby do szpitala psychiatrycznego kogokolwiek, kto zaproponowałby taki absurdalny, zamordystyczny postulat.
Ogółem w Polsce jest 8 milionów psów - "psiarze" stanowią większość i autystyczne wykopki, które dostają biegunki ze strachu, gdy widzą jamnika na smyczy stanowią mniejszość, dlaczego więc chcą narzucać swoje idiotyzmy większości? Zwłaszcza, że ponoć wychodki nie lubią "lewicowych płatków śniegu" z podobno roszczeniowych mniejszości xD
W ogóle jak to jest, że gdy się wyjdzie z domu to każdy lubi psy, bardzo wiele osób ma psa, a na wykopie jest podejście do tych zwierząt rodem z krajów islamskich i edgy postulaty zakazu posiadania, które poparłoby może 2% populacji? xD Nigdzie taki zakaz, poza krajami muzułmańskimi nie obowiązuje, a pies w całym świecie zachodnim uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka i symbol wierności. A podobno spierdoksy z Wykopu to tacy obrońcy zachodu przed islamskimi "uchodźcami" xD
#psy #zwierzeta #bekazwykopkow #bekazpodludzi
ryszard-kulesza - Na głównej postulat, aby "zakazać posiadania psów w miastach" zdoby...

źródło: edgy autystyk

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
absurdalny, zamordystyczny postulat.


@ryszard-kulesza: czekaj... mówisz że wychodowana sztucznie rasa psa, trzymana w ciasnym bloku i wyprowadzana na spacer na łańcuchu, nie jest zamordystyczna?

Tak naprawdę, posiadania piesków czy kotków, jako zwierzęcy niewolnik jest zamordystyczne.

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
wrażenie, że każda osoba, którą znam, wysłałaby do szpitala psychiatrycznego kogokolwiek, kto


@ryszard-kulesza: trzyma kota,psa samemu kieszkajac w klatce( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CH3j: Nie znam osób, które, uważają, ze posiadanie psa jest dziwne. W sumie chyba ani jednej. Byłem listonoszem i chyba ponad połowa rodzin z dzieckiem ma psa w domu.
Tak więc twoje otoczenie jest dziwne, albo mówisz o wykopkach.
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: pies to zabawka dla ludzi nie potrafiacych utrzymac kontaktu ze innymi ludzmi, najprawdopodobniej nikt ich nie lubi. Nie sadze aby posiadanie zwierzecia i trzymanie go w kawalerce cale zycie bylo dla kogokolwiek dobre.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: I kolejny pjerdoli, jakby posiadanie psa było jakąś niszową fanaberią dla dziwaków, podczas gdy w Polsce żyje 8 milionów psów, i pies jest standardowym elementem polskiej rodziny z dzieckiem xD
Przykro mi, ty jesteś dziwakiem z swoim antypsim podejściem.
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: Nie pomyślałeś o tym że coś jest nie tak gdy nazywasz wszystko co inne "dziwne"?
Podtrzymuje moje zdanie z poprzedniego komentarza. Po prostu poruszamy się w innym środowisku, nie ma w tym nic dziwnego że różne grupy mają odmienne zdania.
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: nie jest niszową fanaberia tak samo jak kryptopedalskie glosowanie od 50 lat na tych samych zlodziei przez wiekszosc spoleczenstw. Zaden to argument, nawet powiedzialbym ze to wrecz argument na moja korzysc.
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: bo to bardzo dobry pomysł, przynajmniej w blokach

Gdyby bez tego "zamordyzmu" ludzie sami potrafili po sobie sprzątać, dostosowywać się do tego, że wokół nich żyją inni ludzie, i tresować kundle, to by nie było potrzeby zakazów. Ale nie potrafią, bo "mój dom, moja twierdza" - to sobie w tej twierdzy zgnij bez kundla i bez jarania szlugów w oknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Nie wiem, gdzie mieszkasz ale opisujesz sytuację z lat 90, obecnie sprzątanie po psach jest już normą społeczną i ludzie negatywnie reagują na tych, co nie sprzątają, sam widziałem jak przechodnie potrafili się o to rzucać. Natomiast wychodki zdają się chcieć zakazać psów, bo się ich panicznie boją i uważają je za coś w rodzaju puszczonych wolno tygrysów.
I nie, to nie jest "dobry pomysł", bo nie ma poparcia
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza wychodki to grube nie latające #!$%@?? Nowe, nie znałem xD

Idioci to wszystkiego się #!$%@?ę zależy z której strony wiatr zawieje. Ostatnio miałem bekę z przegrywow co płakali o działki rod,teraz psy im przeszkadzają zaraz pewnie będą chcieli zakazać wyjazdów wycieczkowych i hipermarketów xD
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: ja jestem za zakazem posiadania psów w miastach - psiarze to w znacznej części fleje, które nie sprzątają po swoich psach. Albo zakaz psów, albo wysoki podatek na sprzątanie psiego gówna.
  • Odpowiedz
ja jestem za zakazem posiadania psów w miastach

@peposlaw: Równie dobrze możesz być za zakazem posiadania samochodów w miastach, bo kierowcy to często rak - byłoby to tak samo absurdalnym, zamordystycznym postulatem, który dziwi normalnych ludzi.
  • Odpowiedz