Wpis z mikrobloga

Cóż, wróciliśmy do czasów sprzed Beenhakkera oraz między nim a Nawałką.
Dzisiejszy mecz bardzo mi przypomina mecz ze Słowacją z 2009.
Tak to właśnie kiedyś wyglądało.

Prawdą jest, że mamy nierealistyczne oczekiwania przez tego gościa ze zdjęcia. Dał nam 10 lat futbolu na najwyższym poziomie w klubie i tyle ile zdołał szarpnąć w reprezentacji. Przecież awansowanie na turnieje to nie była norma a odkąd Robert wszedł na wysoki poziom tak byliśmy na każdym możliwym turnieju w tym czasie.
Ale każdy się starzeje.

Lewandowski schodzi ze sceny po dekadzie anomalii, bo nie był produktem polskiej myśli szkoleniowej tylko własnej ciężkiej pracy. W polskiej piłce przez ten czas nie zmieniło się nic, nie zdołaliśmy wyszkolić żadnego porządnego piłkarza a razem ze zjazdem Lewego my kibice wracamy do jarania się kopaczami klasy Niedzielana czy Rosołka. Brutalny powrót do rzeczywistości.

Ciesze się, że miałem okazję chociaż te kilka lat pojarać się jakąś tam nadzieją na perspektywy.

#mecz
Chehu - Cóż, wróciliśmy do czasów sprzed Beenhakkera oraz między nim a Nawałką.
Dzisi...

źródło: 000F6FSNSEMXTCBH-C116-F4

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Chehu: To prawda. Lewy zrobił ile mógł i przynajmniej mieliśmy chwile radości na Euro 2016. Następny taki turniej trafi nam się pewnie za 20 lat albo i później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chehu: typie nie porównuj euro z czasów gdy było 16 drużyn do tych gdzie jest 24 drużyn (od 2016)
Przecież teraz żeby się nie dostać to trzeba być jakimś Liechtensteinem albo Estonią
  • Odpowiedz
  • 0
@Oltwk93: ten wpis nie jest dla ciebie tylko dla osób, które są z kadrą przynajmniej od 20+ lat, mają porównanie i jakieś przemyślenia. Jak chcesz się frazesowym gównem poprzerzucać to napisz do @Papieszpolak6996 a ja uprzedzam, że dalsze prostactwo będę usuwał z tego wątku
  • Odpowiedz