Wpis z mikrobloga

Ostatni raz kupowałem gumki na spotkanie z tinderówą. Wywaliłem w sumie 3 paczek prezerwatyw do śmieci przez ostatnie 3 lata

Jestem po połowie dnia spędzoną z laską poznaną z badoo. I było to pierwsze spotkanie z laską, która pierwsza napisała do mnie. Było fajnie, słodko, były przytulaski ale segzów standardowo nie było. Nawet buziaka () Ale vibe był mimo wszystko niesamowity. Byliśmy nad jeziorkiem. Było siedzenie na ławce, spacerowanie przy lesie, plaży, były wygłupy, trąbienie samochodów byśmy zeszli ze środka ulicy etc. Vibe jak za czasów gdy się było dzieciakiem i wszędzie łaziło, ale z laską z którą miałeś świetny kontakt, mogłeś ją obejmować, trzymać za rękę, ten experience był tak niesamowity, polecam każdemu przegrywowi to przeżyć (òóˇ) bo tego nie da się opisać. I ten słodki moment kiedy zdjęła buty i skarpety by moczyć st00pki [] Pierwszy raz od 10 lat chyba zdejmowałem buty by piach z nich wysypać. Teraz standardowo, nei będę nic pisał od razu, by nie wyjść na frajera co będzie o nią walczył. Ale podczas spotkania już mówiliśmy o następnym, czyli jest raczej chętna

taka ciekawostka o niej:


Mam jeszcze drugą laskę poznaną na 6obcy która chce się ze mną spotkać i która sama do mnie piszę pierwsza często. Np. dzień przerwy od pisania sama zagaduje.

Ogólnie to kręcę z trzema laskami. Te dwie powyżej + jedna, którą tu opisywałem kiedyś tutaj. Typiara która mnie z ghostowała dla innego typa, później znowu do mnie wróciła i ja ją #!$%@?łem. Okazało się, że typiarę typ zostawił bo nie chciała z nim iść do łózka bo ona ogólnie ma problem z chodzeniem z facetami do łózka. Nawet zaproponowałą mi otwarty związek w moją stronę, czyli ja mogę ruchać inne laski w zamian za związek XD Nie wiem co o tym mysleć, bo laska jest najbardziej atrakcyjna z tych wszystkich trzech i chętnie bym ją wyruchał zamaist tamtych, ale ona ma straszną awersję do sypiania z facetami, jakaś taka aseksualna.

Ja #!$%@?, czuje że liżę cukierek przez papierek, co raz bliżej, co raz bliżej, ale jeszcze nie mogę dotknąć tego cukierka mimo że tak blisko :<

W międzyczasie ciągle szukam płatnych opcji ofc. Śmiesznie będzie jak pierwszy raz będę miał z którąś z tych lasek zamiast z dżyfką.

Ale pojechanie gdzieś dalej i spędzenie czasu z jakąś laską, nawet jeśli nie zakończyło się w łóżku, jest pięknym przeżyciem, zwłaszcza kiedy widzisz, że coś tam iskrzy, że jest ten vibe,to uczucie gdy możesz ją objąć, że możesz masz tą bliskość, ja #!$%@?, to jest tak niesamowite () I nie, nie płaciłem za nic. Jedynie za paliwo by dojechać.

#tinder #divyzwykopem #rozowepaski #seks #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu
  • 14
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: duzo, skoro sie chca z Toba spotkac, i to na tinderze, gdzie wiekszosc mezczyzn ma z tego cale gowno. Musisz byc tak atrakcyjny, ze ten anty-meski algorytm cie wybija i pokazuje twoj profil laskom
  • Odpowiedz