Wpis z mikrobloga

Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym babom dało się wmówić, że potrzebują koniecznie makijaż? Przecież malowanie to zabawa dla dzieci maks do 5 roku życia, a w przypadkach skrajnych może i do 6. Jak słyszę, że dorosła baba właśnie wydała kilka set złotych, a nawet i po kilka tysięcy niektórzy za kawałek pierdzielonego z szkła ze szpachlą w środku, to mam giga bekę z niej i traktuję ją trochę jak takie większe dziecko.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pdk
  • 13
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: tak się przyjęło. Nie zobaczy się już praktycznie na ulicy kobiety bez makijażu.
Są nieliczne wyjątki, jak np ja (bo mnie nikt nie nauczył nigdy, a poza tym szkoda mi kasy) jedyne co to krem z filtrem na twarz.

Twarz w makijażu kobiety to jej naturalna twarz już. Chłopy nie zdają sobie sprawy że kobieta obok ma podkład, wykonturowane brwi, pomalowane rzęsy, dosyć neutralną szminkę. A jak przyjdzie kobieta
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: to baby babom takie coś wmówiły. Malowanie się nie jest po to, aby się bardziej facetom podobać, tylko aby wyglądać lepiej niż koleżanka.
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: Ostatnio moja różowa się obraziła bo jej powiedziałem że dla mnie to bez znaczenia czy nosi makijaż czy nie. Najgorzej że baby babom zgotowały ten los, wyjście na miasto na spacer wcale nie wymaga makijażu, w ogóle nie bardzo jestem w stanie podać sytuacje gdy kobieta musi mieć makijaż a mimo to większość z nich wydaje dużo kasy na ten badziew a potem jeszcze marnują czas na nakładanie go
  • Odpowiedz