Wpis z mikrobloga

@UlanaGraszka brałem vikinga i NTFY, pierwszy mocno się popsuł a NTFY całkiem spoko tylko drogo. Ja generalnie odradzam cateringi w miesiącach czerwiec - wrzesień bo gorąco i jedzenie może się psuć jak postoi całą noc pod drzwiami. Sam pewnie wrócę do pudeł w październiku.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja generalnie odradzam cateringi w miesiącach czerwiec - wrzesień bo gorąco i jedzenie może się psuć jak postoi całą noc pod drzwiami.


@Kulenfrau: dzięki, w sumie nawet o tym nie pomyślałam
  • Odpowiedz
@Kulenfrau: @UlanaGraszka Generalnie można wtedy też zwyczajnie przed mieszkaniem zostawić torbę z wkładem chłodzącym żeby do niej wstawiali. Także takie obejście też jest.

Do tego w paru firmach z tego co pamiętam można poprosić o wysłanie info, że już żarcie jest przed mieszkaniem.
  • Odpowiedz
  • 0
Generalnie można wtedy też zwyczajnie przed mieszkaniem zostawić torbę z wkładem chłodzącym żeby do niej wstawiali. Także takie obejście też jest.


@Darth_Gohan: kurczaczki, to jest genialne ;) wezmę chyba te NTFY, bo widzę, że tam jest wybór dań.
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: W większości cateringów masz wybór dań. Nawet w tych tańszych jak chociażby TIM itd.

Ja polecam wziąć najpierw kilka na spróbowanie i zobaczyć co ci pasuje. Znam ludzi którzy np. są mega niezadowoleni z NTFY, a dla innych to najlepsze co ich spotkało.
  • Odpowiedz
@Kulenfrau viking się bardzo poprawił :) Brałam do lutego bo było tak se, teraz zaczęłam znowu i jest w pytkę. Biorą sobie naprawdę do serca uwagi ludzi
  • Odpowiedz
@Lonate no właśnie ja w lutym zrezygnowałem z vikinga, po tej akcji na koniec roku gdzie zrobili jakąś mega promocję i nabrali zamówień. Jedzenie zrobiło się niedobre, tłuste sosy, napchane cukru wszędzie, kaloryka na bank się nie zgadzała. Z drugiej strony to już jest fabryka, nie ma co oczekiwać gwiazdki Michelin
  • Odpowiedz
@Kulenfrau tak, to jest fabryka, ale obserwuje sobie ich grupę na fb no i serio zaczęli się zmieniać na lepsze. Nie miałam fakt faktem normalnej diety tylko low ig, a potem Ladies vibes. Teraz wróciłam znowu do low ig jak mi znowu insulinę #!$%@? i jest zdecydowanie smaczniej niż pół roku temu.
  • Odpowiedz