Wpis z mikrobloga

#przegryw

Od paru lat mój komputer z 2016 roku denerwuje mnie tym że jest wolny i przymula podczas używania samego systemu.
Bo w grach (Tych z jego lat) radzi sobie bardzo dobrze.
Myślę że to wina dysku talerzowego ale nie kupowałem SSD bo twierdziłem że nie warto już w niego inwestować tylko jak już będę składał coś nowego to zrobię poważną inwestycję.
I chyba przyszedł ten moment że trzeba złożyć coś nowego,jak teraz poużywałem tego komputera co złożyłem dla tego dzieciaka to poczułem ogromną różnicę i mocno mnie to zmotywowało.
Ogólnie za bardzo nie przepadam za grami ale jest parę tytułów w które chciałbym zagrać ale obecny sprzęt mi na to nie pozwala.
Chernobylite
Najnowszy Stalker który wyjdzie w tym roku
Manor Lords
Steel Division 2 i Kingdom Come: Deliverance to gry które pewnie by poszły na moim obecnym sprzęcie ale to tak na niskich ustawieniach i pewnie wraz nie byłoby to płynne.
Poza tym w końcu mógłbym grać na ultra w Hunter Call of the Wild i Russian Fishing 4 (Ale to drugie ostatnio mnie już nudzi).
Znajdą się jeszcze jakieś inne gry jak dłużej o tym pomyślę.
Chciałbym też kupić dobrą kierownicę do grania w rajdy,parę lat temu grałem na padzie i zabawa była przednia.
Wyścigi mnie nie interesują.
Symulatory ciężarówek mi się znudziły ale może okazjonalnie zrobiłbym jakaś trasę,może z kierownicą by mi się znowu zachciało w nie grać.
Trzeba w końcu chociaż trochę zacząć korzystać z życia.
I tak prawie nic nie wydaje z tego co zarabiam.
PawelW124 - #przegryw 

Od paru lat mój komputer z 2016 roku denerwuje mnie tym że je...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PawelW124: Ciężarówki na kierownicy to zupełnie inna zabawa. Ogólnie samochodówki to świetna sprawa, zwłaszcza symulatory. Assetto Corsa na przykład. Od jakiegoś czasu bawię się próbując bić własne czasy na torze.
  • Odpowiedz
@PawelW124: Gram, choć ostatnio mniej, bo też jakoś czasu na granie nie mam, więc głównie gram w Assetto Corsę. Mam Dirta Rally 1 i 2. Jedynkę rozdawali za darmo, jedyna słuszna cena, a dwójkę to w promocji kupiłem. Staram się polować na okazje, bo co jakiś czas na steamie jest 70-80% zniżki.
Assetto jest teraz w promocji w podstawowej wersji za 7 zł, a ze wszystkimi dodatkami za 65 zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szary_Anon: A czym różnią się te wszystkie kierownice?
Tak z wyglądu to Trustmaster jest dla mnie brzydki a Logitech wygląda bardzo elegancko.
Bo z tego co wiem to tylko te dwie firmy się liczą.
  • Odpowiedz
@PawelW124: W tym dolnym segmencie cenowym, to tak. Są dwie liczące się marki, które różnią się przede wszystkim technologią przekładni zastosowanej w kierownicy.
Logitechy wykorzystują przekładnię zębatkową. Jest głośna i mniej wydajna, zwłaszcza w intensywnej jeździe, np. w drifcie.
Thrustmaster T248 ma przekładnię paskowo - zębatkową. Jest cichsza podczas kręcenia, ma trochę mocniejszy force feedback, czyli siły oddziałujące na kierownicę. Jest gorzej wykonana i ma bardzo głośne łopatki zmiany biegów.
  • Odpowiedz