Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z was do czynienia z Suzuki GSX 8R?

Zastanawiam się nad pierwszym motocyklem i bardzo podoba mi się wizualnie a dodatkowo z tego co oglądam w recenzjach to nie jest on typowo sportowy bo spełnia się też w dłuższych trasach. Chciałbym usłyszeć opinie kogoś doświadczonego

Myślę również nad Suzuki Vstrom 800(bez de), ale ten znowu nie podoba mi się zbyt wizualnie. Natomiast wydaje się być super praktycznym motocyklem.

#motocykle
#motomirko
  • 15
  • Odpowiedz
@bezsensutenwykop: Kupiłem ostro krytykowane Suzuki vx 800 i jestem zadowolony. Byłem z doświadczonym znajomym, pojeździliśmy i to było to. Zawsze można sprzedawać, a po co się #!$%@?ć od początku.
  • Odpowiedz
@bezsensutenwykop: U dilerów stoi tego pełno na jazdy testowe. Przetestuj sobie, po to są. Ja nie jeździłem, ale mi migał trochę tu i tam jak się interesowałem s1000gx (odpuściłem) i ludzie ponoć w miarę zadowoleni. Z moich przygód z Suzuki polecam zapoznać się z cenami akcesoriów, bo te są droższe niż w Ducati i ostateczna cena wychodzi dużo wyższa niż w reklamie. Suzuki wkurza brakiem możliwości regulacji szyby w GX.
  • Odpowiedz
@dfg1: szybę można regulować w GX, tylko trzeba ją najpierw odkręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie dużo gorsze były hamulce z drewna i silnik który strasznie ale to okropnie wibrował.
  • Odpowiedz
@wiktorbo: W motocyklu sportowo - turystycznym regulacja szyby na wkręty to jakieś nieporozumienie. Moim zdaniem łatwo regulowana szyba jest wyznacznikiem tej klasy maszyny. Z wibracjami się zgadzam, w mojej testówce nie widziałem w lusterkach co za mną jedzie gdzieś tak od 90km/h. Szkoda prawka jak nie widać patrolu. Ogólnie porażka, a do tego cena z kosmosu jak się policzyło akcesoria - centralka 2300 zł, w bmw 620.
  • Odpowiedz
@dfg1: ja w tym budżecie brałbym ktm 1290, też się da z 7 z przodu kupić podstawę.

No ewentualnie S1000XR ale to kupiłes więc sam wiesz ale pewnie kolo 9 dyszek dałeś.
  • Odpowiedz