Wpis z mikrobloga

Jaka akcja.Brat dostał pismo z ponad 1500£ do zapłacenia bo angielski sąd z dupy wymyslil sobie ,że w 2022 roku czegoś gdzieś tam nie podał.Strasza aresztem.xd Sprawa covidowa. #uk#londyn
  • 16
  • Odpowiedz
  • 2
@ThomasPol pewnie nie z dupy wymyślił tylko pokazał, że UK to nie bantustan i że należy przestrzegać prawa. Biorąc pod uwagę kwotę i to, że jest to sprawa covidowa stawiam na to, że brat uznał, że jest lepszy od innych i go przepisy nie obowiązują i olał obowiązek testu covidowego w 2 i 8 dniu.
  • Odpowiedz
@ThomasPol: I oczywiście dostał tylko notice bez wcześniejszych pism, które olewał?

Jak możesz wrzuć to całe/prześlij na priv, bo ten wzór mi coś śmierdzi. Niech brat sprawdzi też credit score czy miał jakieś wyszukiwania przez debt collectors.
  • Odpowiedz
  • 0
@mynameis60: właśnie o to chodzi ,że nic nie dostawaliśmy.To nie Polska.My często latamy do Polski co dwa,trzy tygodnie.Ja bym to zapłacił od ręki ,ale czuję scam.2 lata po.
  • Odpowiedz
@ThomasPol: w sumie dobry patent na scam - mozna wysylac takie listy Polakom i celnosc bedzie jakas 80% ze szur i sie albo nie zaszczepil albo oszukiwal na testach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@3k1m: Wiem ,że są scamy ,ale nawet jeśli komornik będzie chciał ci wbić na chatę to nie otwierasz.Po covidzie były telefony ,że coś wisisz i jak nie zapłacisz to areszt.Z tym ,że ja to miałem ,brat i kilku ludzi których znam.Kazdy to olał.
  • Odpowiedz