Wpis z mikrobloga

jak żona jakiegoś elektryka


@Linnior88: w polackiej mentalności nie mieści się, że kobieta może być elektrykiem a co najwyżej żoną elektryka. A wystarczy pojechać do takiej Szwecji a tam szok: kobiety elektrycy, kobiety jeżdzące tirami, wywrotkami, operatorki dźwigów. Przepaść.
  • Odpowiedz
w polackiej mentalności nie mieści się, że kobieta może być elektrykiem a co najwyżej żoną elektryka. A wystarczy pojechać do takiej Szwecji a tam szok: kobiety elektrycy, kobiety jeżdzące tirami, wywrotkami, operatorki dźwigów. Przepaść.


@siepan: Co jest swoją drogą nieprawdą- np. udział kobiet w stanowiskach kierowniczych w Szwecji jest taki jak w PL, ale Szwecja dociągnęła do Polski przez obowiązkowe parytety.Tylko w Szwecji jest znacznie większy pay gap na niekorzyść
  • Odpowiedz
  • 2
@siepan

>jak żona jakiegoś elektryka


@Linnior88: w polackiej mentalności nie mieści się, że kobieta może być elektrykiem a co najwyżej żoną elektryka. A wystarczy pojechać do takiej Szwecji a tam szok: kobiety elektrycy, kobiety jeżdzące tirami, wywrotkami, operatorki dźwigów. Przepaść.

Zesrales się , to miałbyc żart a laska jest kosmetyczka
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1

>w polackiej mentalności nie mieści się, że kobieta może być elektrykiem a co najwyżej żoną elektryka. A wystarczy pojechać do takiej Szwecji a tam szok: kobiety elektrycy, kobiety jeżdzące tirami, wywrotkami, operatorki dźwigów. Przepaść.


@siepan: Co jest swoją drogą nieprawdą- np. udział kobiet w stanowiskach kierowniczych w Szwecji jest taki jak w PL, ale Szwecja dociągnęła do Polski przez obowiązkowe parytety.Tylko w Szwecji jest znacznie większy pay gap
  • Odpowiedz
Na Ukrainie jakąś nowa moda jeśli chodzi o fryzury


@Linnior88: Miałem opieprzyć za fejka (bo tak wyglądają te najeżone włosy na zdjęciu), a się okazuje że to jest 100% legit prawda xDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@xfin

>Na Ukrainie jakąś nowa moda jeśli chodzi o fryzury


@Linnior88: Miałem opieprzyć za fejka (bo tak wyglądają te najeżone włosy na zdjęciu), a się okazuje że to jest 100% legit prawda xDDD

No mówię poszłam w pracy ja chwilę na kibelek włączyłam sobie tik toka i myślałam że wzrok straciłam jak zaczęłam to oglądać xD
  • Odpowiedz