Wpis z mikrobloga

@farbowanylisek: to dlaczego nie deportujemy kryminalistów? dlaczego spór na granicy dalej się ciągnie i wciąż oblewamy egzaminy z państwowości? I kto powiedział, że prawo nie działa wstecz? Jakoś USA nie mało nigdy problemu by cofnąć komuś wizę po jej wystawieniu to dlaczego nie możemy zrobić tego my?
  • Odpowiedz
@RedBulik: ale o 7 tys inzynierow wydalonych od szwabow do polski po wyborach i wyrównanie im kieszonkowego do kieszonkowego z niemiec nie dobra mowic trza sie usmiechac i krzyczec jaki pis byl zly... Co wy kur** z tym krajem robicie
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2: o zdecydowanie mniejszej ilości wydanych wiz informowało akurat "lewackie" okopress. ¯\(ツ)/¯

Google: "wydane wizy okopress"
  • Odpowiedz
@RedBulik: @zjadlbym_kebaba @farbowanylisek ale wy wiecie że tu nie chodzi o tych samych imigrantów?
Ci z UE nie będą potrzebowali zezwolenia na pracę bo będą żyć z waszych podatków. Poza tym jeżeli tych z UE nie weźmiemy to za nich zapłacimy kary zgodnie z tym co jest napisane w pakcie migracyjnym.

Nie jestem pewien czy co migranci którzy wożą się z julkami mają zezwolenie na pracę.
  • Odpowiedz
@RedBulik: Tutaj przynajmniej jakis odsetek faktyczie do pracy przyjechał a reszta siuu dalej na zachód. Teraz nam zafundują takich co tylko socjal i to sporo wyższy niz 800+ i wszyscy sie będą uśmiechać w TV.
  • Odpowiedz
@RedBulik: Ale czego ma to dowodzić ? Problemem nie są ludzie (ok, są jeśli jest ich za dużo) którzy chcą pracować. Nawet jeśli na polskiej wizie pojadą do niemca. Problemem są tłumy migrantów bez wizy, za to z marzeniami o lepszym życiu bez pracy i przekształceniem kraju docelowego w swój szczęśliwy zakątek ze swoimi zwyczajami.
Ja nie mam problemu z Azjatą (jeszcze mniejszy z fajną Azjatką) czy ciemnoskórym sąsiadem. Ale
  • Odpowiedz
a wy dalej nie kumacie że tu nie chodzi o sprzeciw wobec przyjmowania imigrantow tylko "uchodźców"?


@TurboDynamo: No i kto w Polsce niby chce ich przyjmować i czemu w takim razie #!$%@? internet losowymi murzynami?
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: @RedBulik @zjadlbym_kebaba Zauważyłam, że konfederaci i pisowcy dosłownie tłumaczą to tym, że PIS dawał wizy na prace, a teraz wpuszczać się chce na zasiłek niebezpiecznych ludzi, którzy nie będą pracować.

xdd jakbyście na to odpowiedzieli

a jak napisałam im, że konfederaci światopoglądowo są nacjonalistyczni (jeden #!$%@? więc czy pracują czy nie dla nich) i się z tym nie kryją patrząc na stosunek do ukrainców, żydów i imigrantów
  • Odpowiedz
Pakistan to nie afryka dzika i legalni pracownicy to nie ludzie bez żadnej dającej się sprawdzić historii


@Iandschaft: xDDD

Powodzenia w weryfikowaniu czegokolwiek w Pakistanie xDDD Później się kończy tym że ci ludzie znikają bez śladu.
szasznik - >Pakistan to nie afryka dzika i legalni pracownicy to nie ludzie bez żadne...

źródło: 1000041095

Pobierz
  • Odpowiedz
@RedBulik: Zezwoleń na prace! a nie migrantów za płotu, to różnica! Bo w czasach PIS gospodarka mocno przyspieszyła i kraj się bardzo rozwiną a to wymaga rąk do pracy. Nie mylcie tego z gębami do wykarmienia czyli przymusowe zasiłki dla przymusowych migrantów!
  • Odpowiedz