Wpis z mikrobloga

@oliwkowemydlopodprysznic: Jaka wewnętrzna regulacja, to część zeszłorocznej kampanii, którą normlanie reklamowali w mediach społecznościowych, do dziś jest to na ich stronie:
https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/community-engagement/zmieniamy-narracje-pub2fc69f50

Coś ci się ostro pomerdało a idea rzeczywiście całą akcją chce wpływać na całe społeczeństwo bo sam leksykon został porozsyłany do dziennikarzy i do ludzi a nie jedynie wymuszony na pracownikach, po to to stworzyli aby cała akcja trafiła do mediów.
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic nie ma sensu, prawicowcy i tak oplują każdego, kto im się nie spodoba, a potem będą pieprzyć od rzeczy o jakichś wartościach uniwersalnych, typu rodzina lub religijnych, jak miłość bliźniego czy pokora i uległość zupełnie nie dostrzegając swojej hipokryzji
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic:

o nie, czyli ikea normalnie legislację wprowadza w polsce!!! (zeszłoroczną kampanią XDDDD)

Gdzie ja to napisałem?
Rozważałeś kiedyś jakieś badania?
Może zacznij od jakiegoś testu na umiejętność czytania, albo od oczu, później czytania, a później jakiś uszkodzeń
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: To nie hiperbolizuj czyiś wypowiedzi, jak nie potrafisz ich zerze skończony nawet przeczytać.
Z czytaniem też słabo widzę, bo tekstu napisałem kilka sekund czytania przy standardowych umiejętnościach bez składania literek lub na 2s szybkiego czytania.
Skąd się biorą takie jednostki...nie wiem, ale wiem, że musieliście mieć spore problemy z zaliczeniem podstawówki i matury, które normalni ludzie zdają na 85% z palcem w zadku.
Czytać nie potrafi, argumentować nie potrafi, ale to jest totalnym przegrywem, który potrafi napisać

reszty tego wysrywu nawet nie
  • Odpowiedz
aleś się zesrał, pozdrawiam XD


@oliwkowemydlopodprysznic: A ty nadal w formie pokazujesz poziom mułu, tak da twojej wiedzy raz dziennie defekuję kał, ty być może srasz wraz z rodziną, to tak samo jak ja mieszam w domu ewentualnie rezydencji, a ty pewnie w burdelu... wszystko kwestia nazewnictwa ;p
  • Odpowiedz