Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Mam problem i powoli przestaje sobie z tym wszystkim radzić.
Jestem w związku od 8 lat. Po kilku miesiąch moja kobieta poważnie zachorowała, miała nowotwór. Przeszczep, leczenie i okej wyszła z tego. Mniej więcej od 2018/2019, seks w moim związku to była rzadkość ot raz na jakiś czas. Od mniej więcej dwóch lat nie uprawiamy seksu w ogóle, przez powikłania pochorobowe ona nie ma popędu. Totalnie nic. Wielokrotnie próbowałem jakoś inicjować ale po nastu próbach odpuściłem, nie ma sensu. Nie ukrywam że strasznie mnie to frustruje i zdarza mi się ogarniać coś na tinderze. Mam wrażenie że ona wie ale to akceptuje chociaż nigdy nie dała mi powodu że wie. Uprawiam dużo sportu (10-12) treningów tygodniowo, też po to żeby się po prostu #!$%@?ć i nie mieć siły na nic innego. Ale to błędne koło. Chodzę ostatnio turbo zmęczony, rozdrażniony co przekłada się na dom, pracę. Proszę, co ja mam zrobić? Poza brakiem fizyczności w domu, mam cudowny związek. Jestem szczęśliwy i nie zamieniłbym mojej dziewczyny na
nikogo innego. Jest moim ideałem ale brak fizyczności jest okrutny. Mam lekko ponad 30 lat i duże potrzeby.
#zwiazek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Prawda jest taka, że związek bez seksu to relacja koleżeńska. Jeśli sam mówisz, że masz duże potrzeby, a nie dostajesz tego w ogóle, to to się przełoży również na Ciebie. Przestaniesz trenować, to będziesz chodził #!$%@?, trenujesz to jesteś zmęczony, prawda jest taka, że seksu nie da się zastąpić. Minie jeszcze trochę czasu to już całkiem się wyprujesz z emocji, ja w takim związku sensu nie widzę, ale to mówię
  • Odpowiedz
@mirko_anonim idzcie do seksuologa,na terapię, daj jej wsparcie, spróbuj zainicjować kontakt fizyczny który nie będzie się kończył stosunkiem. Bądź szczery, ale delikatny i wyrozumiały. Rozmawiajcie o różnych opcjach.
Być może twoja dziewczyna wie że ją zdradzasz, ale godzi się na to w tej formie (czyli oficjalnie nikt nic nie wie). Może to jest jakieś rozwiązanie dla was.
  • Odpowiedz
Od mniej więcej dwóch lat nie uprawiamy seksu w ogóle, przez powikłania pochorobowe ona nie ma popędu


@mirko_anonim: co na to jej dentysta? To jest trochę naciagane, bo widać, że w niej nie ma żadnej woli i w ogóle myśli o twoim napięciu seksualnym
  • Odpowiedz