Wpis z mikrobloga

#bieganie Wkręciłem się w bieganie Mircy. Potrzebuję zegarka z eSIM, bo bieganie z telefonem strasznie mnie irytuje. Co polecacie? Czym taniej tym lepiej ale bez przesady.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VanGogh: rozumiem twoją potrzebę i rozumiem też argumenty mirków co cię dopytują o różne rzeczy. Jak na krótkie treningi to lepiej się wyjść bez telefonu - świat się nie zawali. Na dłuższe wybiegania i tak będziesz potrzebował jakiegoś pasa, żeby wrzucić tam baton, żel czy flaska z wodą. Pieniądze na zegarek z e-sim przeznaczyć na lepszy zegarek do biegania.
  • Odpowiedz
@aukolb: 945 nie ma.mozliwosci polaczzenia, tylko wiadomości tekstowe i live tracking.

@VanGogh zostaja ci smartwatche tylko, nic od garmin, coros, suunto, polar nie umozliwia rozmowy. A z garminow tylko 945 ma wiadomoaci i nie wiem czy dziala w PL.

Sorry albo esim albo bateria, a bateria to priorytet przy sportwatchach. Stad tak lichy wybor.
  • Odpowiedz
  • 2
@VanGogh: Jak nie lubisz telefonu na pasie to polecam spodenki 2w1 z kieszonkami na udach. Zadziwiająco wygodnie się w nich telefon przenosi.
  • Odpowiedz
@VanGogh: wkreć się jeszcze bardziej.
Mi żona też kazała nosić ale po roku czy dwóch przestała marudzić.
Idź do lekarza zrób sobie badania.
I jak będzie ok wszystko to do przodu
  • Odpowiedz
@VanGogh: ja polecam takie coś co można znaleźć po haśle "elastyczny pas biegowy". On ma kieszenie dookoła i jak sie wsadzi telefon, klucze itd to nic nie dzwoni nie obija itd. Kieszenie są mega rozciągliwe tak, że jestem w stanie wepchnąć tam 7 żeli energetycznych i jeszcze jest miejsce.
  • Odpowiedz
pasów ani innych rozwiązań nie polecam


@pernikovy_tatko: co czemu?

Ze zwykłą nerką za 20zł z chińczyka przebiegałem wiele kilometrów. Grunt by się dobrze dopasowała do ciała i telefon w niej nie latał
  • Odpowiedz