Wpis z mikrobloga

@Aokx: Banan całe życie żyjący ze spadku, albo państwowego, będzie nas pouczał, czemu chcemy bezpieczeństwa i zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych przede wszystkim. Jak z kogoś tu beka, to z odklejki Korwina właśnie xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@wstanczyk: Jak on całe życie ciężko pracuje w polityce i nawet dokłada do niej pieniądze. A jak chcecie być bydłem to sobie bądźcie nikt wam tego nie zabrania, ale bydło nie może rządzić, musi rządzić elita.
  • Odpowiedz
Jak on całe życie ciężko pracuje w polityce i nawet dokłada do niej pieniądze.


@Aokx: do tej pory mnie miałeś :)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@xfin: Nawet jeśli by zarabiał na polityce i dostał 100 mln w spadku to co? Nie komentujcie autora tylko to co mówi.
  • Odpowiedz
@Aokx: Ale ja nie komentuję ani jego ani tego co mówi. Tylko Twój komentarz o ciężkiej pracy i dokładaniu do niej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Śledzisz jego finanse? Czy pier***ysz od rzeczy jak typowy NPC?


@Aokx: I vice versa, szanowny Panie XDDD

Właśnie dlatego kisnę z tamtego komentarza, bo sam oceniasz coś o czym guzik wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@xfin: Mówił wielokrotnie że wydał na politykę luźno kilka milionów, jakby mówił nie prawdę(a Korwin nie kłamie) to by lewaki o tym trąbiły bo to największy ich wróg.
  • Odpowiedz
@Aokx Czyli nic nie wiesz o Korwinie, nigdy nie sprawdzałeś? Nawet jak dokłada pieniądze do polityki to właśnie dlatego że żyje z tego spadku i nigdy pracować nie musiał xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@wstanczyk: Na pewno 100 lewaków dokładnie sprawdziło jego życiorys i wszystkie brudy co mieli wyciągnęli a tego akurat nie, ciężko się z Tobą rozmawia.
  • Odpowiedz
Na pewno 100 lewaków dokładnie sprawdziło jego życiorys i wszystkie brudy co mieli wyciągnęli a tego akurat nie


@Aokx: Przecież to jest powszechna wiedza o nim, pierwszy raz słyszysz? Tak szczerze - jesteś wymienić jakąś jego działalność, poza polityczną i publicystyczną? Albo wiesz, skąd się dorobił majątku? Nie wiesz, z jakiej rodziny pochodzi? Też przypominam, że większość swojej politycznej działalności był poza sejmem i nawet subwencjami.
  • Odpowiedz