Wpis z mikrobloga

@konradpra

Najbardziej ryje mi beret jak reform dalej ludziom maci w glowach brexitem, ze niby byl dobry tylko nie zrobiony poprawnie.


Podejrzewam ze jak Lab dojdzie do wladzy to pojawia sie badania jasno pokazujace jak brexit dal sie we znaki gospodarce UK, takie badania juz sa tylko konserwatysci nie spiesza sie z ich ujawnianiem.
We wczorajszej debacie ma Chanel 4, przedstawiciel Lab (lub SNP) sie odwolywal do badan pokazujacych co
  • Odpowiedz
Grubo. Prawie 1k w 1 dzień a 90% z nich płynie tu po zasiłki i socjal. Dodatkowo większość z nich pracuje na czarno za mniej niż inni na czarno czyli nie dosyć że nie są płacone podatki do skarbu państwa to jeszcze bardziej zaniża to place ogolnie. Pieniądze które oni zarabiają na czarno wysyłają swojej rodzinie i znajomym w Afryce żeby ci mieli kasę dla przemytników i mogli też tu przyjechać. Dodatkowo
  • Odpowiedz
@Wykopciuszek86

wlasnie tego sie obawiam, ze UK sie zapadnie, tutaj ludzie sa przywykli do dosc wygodnego zycia, zupelne slepi na problemy ktore tylko sie mnoza i nikt ich nie jest w stanie rozwiazac, a przecietni dalej snia o potedze i sluchaja bajek faragea.

Sporo ludzi, ktorzy moga, wyjezdza, anglicy chwala sobie niemcy ostatnio jako miejsce do przenosin. Chate w UK wynajma tym ktorym sie jeszcze chce chciec. A u niemca darmowa
  • Odpowiedz