Wpis z mikrobloga

Czego najbardziej boją się przygłupiaste wykopki?
#gownowpis #bekazprawakow

Jak w temacie, ściągaj gacie

  • Murzynów 15.2% (21)
  • Żydów 6.5% (9)
  • Gejów 3.6% (5)
  • Kobiet 14.5% (20)
  • Eskimosów 6.5% (9)
  • Donalda Tuska 5.8% (8)
  • Rumuna 8.7% (12)
  • Uśmiechniętej Polski 19.6% (27)
  • Podatków 6.5% (9)
  • Lewactwa 13.0% (18)

Oddanych głosów: 138

  • 23
  • Odpowiedz
@Kotouak: zabewne to jest to ze nie masz mozgu...,"przed nieznanym" czego wy lewaki jestescie takimi ograniczonymi palantami jedz do niemiec ,francji, szwecji zobacz co tam sie dzieje ...masz krew na rekach zdradziecki pajacu
  • Odpowiedz
@Kotouak: Demokracja zawsze jest fajna, kiedy wygrywa ten kogo popieramy, i okropna, kiedy jest inaczej. Obojętnie kto jest u władzy, zawsze patrzę rządzącym na ręce. Wygrana KO mnie wcale nie cieszy, ale również nie cieszyłaby mnie wygrana pisu. Niestety, Polacy ciągle głosują na te same partie i tych samych ludzi, oczekując innych rezultatów, a jest jak zazwyczaj - ch*jowo, i potem plują wzajemnie na siebie tacy jak ty.
  • Odpowiedz
  • 1
@nafukanyXD: póki co, ja nie pluję, tylko śmieszkuję. A jest mi do śmiechu, bo to wyolbrzymianie pewnych kwestii, jest po prostu żałosne. To gołym okiem widać, że nakręcana jest, wręcz irracjonalna polityka strachu.
Czy Amerykanie lub Anglicy, te kilkadziesiąt lat temu, też powinni gonić Polaków uciekających przed komunizmem? Moim zdaniem nie.
Wiadomo, że różnice kulturowe, mogą być źródłem niepożądanych sytuacji, dlatego uważam, że to imigranci powinni dopasować się do nas, nie
  • Odpowiedz
  • 0
@kamil-gw: dziękuję za prezentacje, jak działa wspomniana wyżej "propaganda strachu".
Natomiast "wypad z Polski" planuje raczej pod kątem urlopu wypoczynkowego, co nie ukrywam, może się zmieni, zatem dziękuję za sugestię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotouak: dużo prawdy w tym co napisałeś ale moim zdaniem nie chodzi tu tylko o dopasowanie imigrantów do naszego prawa i żeby płacili podatki - to jest sprawa oczywista, bo nie możemy pozwolić na utrzymywanie darmozjadów którzy imigrują (lub są przerzucani przez granicę nielegalnie przez NGOsy i wspierani przez lewackich popaprańców). Według mnie najważniejsza sprawa to żeby się dostosowywali do naszej kultury, społeczeństwa, i asymilowali sie szybko, jeśli już musimy mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@nafukanyXD: wiesz, jeżeli polka będzie chciała się związać z mokebe to i tak się zwiąże - jej sprawa i jej ewentualne konsekwencje (chociaż też nie zawsze, zdarzają się udane małżeństwa mieszane).
To co jest ważne - asymilacja: brak gett migranckich - w jednym bloku mieszka, przykładowo, 100 lokalnych i 10 przyjezdnych i jest ok. Jak nie umieją po polsku, niech chociaż znają angielski itp.
Jest duża szansa, biorąc pod uwagę błędy
  • Odpowiedz