Wpis z mikrobloga

Tak działa tygodnik solidarność, najpierw wyprodukowali bezczelnego FAKE NEWSA że nie doszło do rozmowy Tuska z Schulzem, info kolpotrowały wszystkie pisowskie dzbany z Mentzenem na czele. A gdy okazało się że takie spotkanie doszło do skutku, nie potrafią przyznać się do błędy, tylko proszą o wsparcie i piszą o furii Tuska XD
No ja pier.... Czy wy to widzicie?
Sama dziennikarka również nie zamierza przepraszać i prostować swoich kłamstw, dalej konfabuluje wymyślając co róż nowe teorie i wersje..

#neuropa #bekazprawakow #polityka #polska #sejm #niemcy #konfederacja #tysiacurojenniezaleznychmediow
saakaszi - Tak działa tygodnik solidarność, najpierw wyprodukowali bezczelnego FAKE N...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@saakaszi: S0lidaruchy specjalizują się w produkcji fejków kiedyś wymyślili fejka o gangu transaktywistów faszerujących dzieci tabletkami na zmianę płci co podłapał rzecznik praw płodów i lekko zmodyfikował na nauczycieli-dealerów faszerujących dzieci tabletkami na zmianę płci jakby płeć się zmieniało tabletką xD
  • Odpowiedz
@saakaszi:

Tak działa tygodnik solidarność


całe prawactwo tak działa, od pionków z 4konserwy, przez "dziennikarzy" i "publicystów" po polityków wszystkich szczebli

trzeba być niespełna rozumu żeby prawactwu wierzyć na słowo w czymkolwiek
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja pierd. ale wy łykacie wszystko, "świadomych użytkowników wykopu" to jednak łatwo wodzić za nos. tak donek rozmawiał z szolcem, nieoficjalnie (w kiblu, podczas 2ki, "tak tak donek pryyyyyk, wrócimy do tematu prrryyyyk)
  • Odpowiedz
ale to chyba powinno brzmieć "NIE MAMY NAGRANIA". Skąd mają niby nagranie czegoś czego wg tweeta nie było? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
trzeba być niespełna rozumu żeby prawactwu wierzyć na słowo w czymkolwiek


@afc85: ja stosuję własną metodę: jak coś wysra prawak, to na 66% jest to kłamstwo, na 20% manipulacja, 13% półprawda (prawda, ale z pominięciem istotnych okoliczności, które zmieniają diametralnie spojrzenie na temat), a 1% prawda. Metoda jest nadzwyczaj skuteczna.
  • Odpowiedz
@saakaszi: "Rozmowe nieoficjalne kończą się niczym" ? Odważne stwierdzenie jak na kogoś, kto stoi murem ze partią, która przez 8 lat rządziła w taki sposób, że cała struktura państwa była zbudowana na nieoficjalnych rozmowach.
A przynajmniej taki obraz państwa wyłania się z zeznań pisowców przed komisjami śledczymi. Z tym, że u nich te "nieoficjalne rozmowy" nie kończyły się niczym, tylko np. wydawaniem dziesiątek milionów zł na niedoszłe wybory kopertowe.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ty się dziwisz że pisowcy nie mają krzty rigiczu. Popatrz na tego bota ancymona: @SaycoRa. Wczoraj usilnie spamował wykop jak to zła moderacja nie pozwala na propagowanie kłamstw jedynie słusznej partii. Myślisz że się przyznał do błędu i (o mój boshe) przeprosił? Pisowka hołota nie zna takiego słowa xDDDDD
  • Odpowiedz
@saakaszi trochę tego nie rozumiem. Z tego co widziałem na iksie ,to fedorska rozgrzała temat. Prosiła świadków o kontakt. A co do tego, że jakiś przedstawiciel Niemiec powinien jakoś przemówić w tej sprawie , to też się zgadzam
  • Odpowiedz