Wpis z mikrobloga

Nikt mnie w życiu tak mocno nie wydymał jak blizzard gdy kupiłem przedpremierowo Diablo IV, jarałem się jak głupi, a ostatecznie pograłem 30 minut i olałem ten syf.
Odbiło się to na mojej psychice, codziennie czuję ten ból. Nie zapomnę go nigdy.
Zanim napiszecie, że to moja wina bo kupiłem przedpremierowo to powiem tak - i tak bym kupił bo jestem wielkim fanem D2 (nawet D3 może być od biedy) i chciałem przekonać się osobiście. Oglądanie gameplayów na yt/twitchu nic nie daje, zresztą tam ludzie się zachwycali tym gównem.
Tyle czasu minęło a ja dalej nie mogę tego przeboleć.
Za X lat będę dzieciom opowiadał jak to mnie blizzard wydymał na mojej ukochanej gierce...

#gry #diablo3 #diablo4 #steam #blizzard #seks #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
Widzę że psyche to masz słabą.
Czemu nie zrobiłeś zwrotu gry zamiast płakać teraz? To tylko i jedynie twoja wina.

Ludzie się zachwycali bo fabularnie D4 jest dobre, miało problemy w endgame. Teraz endgame został naprawiony ale za to balans w fabule został zepsuty (bardzo szybko wbija się maksymalny poziom dostępny podczas robienia fabuly)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: A mnie się podoba. Mam tylko ból dupy, że wszedł do gamepass którego i tak opłacam.
Jakby nie zapewniali, że się nie pojawi to bym poczekał.
  • Odpowiedz
Trzeba było sprawdzić otwartą betę. Mnie tak wynudziła, że jej nie ukończyłem. Dzięki temu wiedziałem, że Blizz mojego hajsu nie dostanie nigdy za to badziewie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz