Wpis z mikrobloga

Przymierzam sie powoli do zmiany telefonu i zastanawiam sie co lepsze, czy Samsung s24 czy Iphone 15. Obecnie mam xr, troche sie juz do ajfonow przyzwyczailem. Wyglad tez mi bardziej siedzi u iphone, ale sam nie wiem. Ps xiaomi wcale nie lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 44
  • Odpowiedz
@staryalkus w sklepie sprawdź s24 i przekonaj się jaką różnice zrobi ci ekran 120 Hz. Jak nie poczujesz różnicy to bierz 15, jak lubisz jak interfejs czy przewijanie stron w przeglądarkach jest idealnie płynne to s24.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: ja bym wziął samsung bo brakuje mi w iphonie: nagrywania rozmow, rejestru wiecej niz 100 ostatnich dzwoniacych, uzywanie 2 aplikacji na raz, zatrzymywanie i wznawianie nagrywania wideo i jeszcze pare innych rzeczy ale teraz nie pamietam. generalnie denerwujace sa iphonowe ograniczenia. sam mam ajfona i chce go zmienic.
  • Odpowiedz
@LoopyMajestic exynos w s24 nie ma znaczenia bo wypada tak samo jak snap w s23 przy wyższej wydajności.

Bateria jest na 1 dzień katownaia jak w każdym małym smartfonie. Ogólnie brałbym s23 bo jest sporo tanszy.
  • Odpowiedz
@niech_ktos ale to masz na roocie, bez roota dostęp do nagrywania rozmów został zablokowany przez Google z bodajże 9 wersja androida, jakieś chinole + xiaomi na cn / miui polska custom romie może obskoczy, ale nie Samsung
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: IPHONE BIERZ CZŁOWIEKU BO EKOSYSTEM PLUS POSLUZY CI 10 LAT, CO Z TEGO ŻE ZMIENIASZ TELEFON CO 3.
A tak na serio to nie żyjemy w 2015 roku żeby iPhone był bardziej płynny niz Samsungi, od S23 to po prostu genialne telefony i lepiej wyposażone niż iphone (w tym samym przedziale cenowym).

IPhone tylko preferujesz IOS i nie przeszkadza Ci ograniczona funkcjonalność.
  • Odpowiedz
bez roota dostęp do nagrywania rozmów


@drazekorsarze: nawet własnego głosu? w jakimś telefonie z androdzem którego używałem była opcja nagrywania własnego głosu a głos rozmówcy niby nie był nagrywany, ale potem w odłsuchu dało się (cicho) słyszeć również rozmówcę
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: mam srajfona 14 pro max, wcześniej miałem prawie rok XS i drugi raz bym tego syfu nie kupił, a na pewno nie za taką kasę. Z poprzedniego Realme za 800zl byłem tak samo zadowolony jak tego gowna. Gdyby nie fakt, że przy sprzedaży z automatu tracę 40% wartości a to bardzo dużo jak na 10 miesięcy używania, to bym go opchnął i kupił jakiegoś pixela albo oneplusa.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: @niech_ktos androidy dalej są niedorobione, przez noc zniknie Ci 20% baterii - normalka, masz jedną szansę na zdjęcie - rozmyte, nie wspomnę już o zwiechach które w iphone'ach nie występują chyba od iphone'a X. I nie, nie miałem xiaomi za 500zł, był to Fold 4 za prawie 10k...
  • Odpowiedz