Wpis z mikrobloga

@noipmezc

@farbowanylisek: mi chodzi dobrze. wydaje mi sie jedynie ze youtube jakos dlugo sie laduje.


Bo google specjalnie spowalnia swoje usługi na firefoxie zeby się przesiąść na chrome. Jest nawet wtyczka która ma zmieniać user agenta z firefoxa na chrome tylko na stronach google aby temu zapobiec.
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki z ostatnich rzeczy to chyba wycofanie wsparcia dla manifestu v2 - czyli zbioru funkcji dostępnych dla wtyczek i forsowanie przejścia na v3 na którym część rzeczy jest niemożliwa, jak np. efektywne blokowanie reklam (tak, blokowanie generalnie jest możliwe ale nie w takiej formie jak dotychczas). Poza tym monopol jest szkodliwy a jak tak dalej pójdzie to stronom nie będzie się opłacało wspierać przeglądarek innych niż te oparte na chrome.
  • Odpowiedz
@noipmezc: każda przeglądarka dzisiaj, to tako samo g---o - ot, okienko do przeglądania internetów. Żadna nie może się równać ze starą Operą.
  • Odpowiedz
@Dinek30 ja to nie używam usług google po prostu, jedynie do YT mam revanced. Ale do wyszukiwarki to było chyba 'google fixer' a do reszty wystarczy chyba jaki kolwiek user agent switcher i ustawienie go tylko na domeny googla.
  • Odpowiedz