Wpis z mikrobloga

Jak ludzie wytrzymują x lat w jednej firmie, pracuje 2 lata i średnio po tym czasie już nic mi się nie chce nic się nie zmienia a na podwyżkę możesz liczyć przychodząc z wypowiedzeniem a i tak inna firma da ci więcej, u mnie zwolnili kolegę z działu w korpo i ja jego obowiązki robię za tysiąc więcej XD i dokładają nowych jescze do tego śmieszne oceny i cele, zaraz uciekam z tego obozu ale większość tu ma minimum 10 lat stażu jak

#pracbaza #pracait #praca #korposwiat
  • 12
  • Odpowiedz
pracuje 2 lata i średnio po tym czasie już nic mi się nie chce nic się nie zmienia a na podwyżkę możesz liczyć przychodząc z wypowiedzeniem a i tak inna firma da ci więcej


@PanNieznanypl: Jeżeli wysyłasz takie spaghetti w e-mailach, to inni tylko czekają na twoje odejście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Ja jestem w jednej firmie od ponad 4 lat i cenie sobie stabilność, oraz to, że mam olbrzymią wiedzę projektową. Wiem rzeczy których nikt na rynku nie wie. To daje mi konkretną pozycję.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: To jest ciekawe zagadnienie. Generalnie po tych dwóch latach już kojarzysz wszystkich tych, co masz kojarzyć, kontraktornie i tak zawsze przy podwyżce znajdą statystykę czy równanie, z którego wychodzi że #!$%@? robisz i ciesz się, że w ogóle pracujesz.
W korpo po tym czasie już obijasz kijem gruchy bo wszystko zdążyło się z 15 razy zapętlić i powtórzyć.
Z kasą jak piszesz. Wydaje mi się, że po prostu ludzie po
  • Odpowiedz
@Worm91: konkretna pozycje by zgnic w jednej firmie, gdy skoczek zaraz ma wiecej niz ty i rosnie, poznaje nowe osoby, nowe praktyki i ogolnie jest wpytke. No ale to nie mozna miec brzytwy na gardle tj dzieci i/lub kredytu
  • Odpowiedz