Wpis z mikrobloga

Ja prdl, jednak ten kraj to większy mem niż myślałem XD

Choc większa ilość murzynów, kazachow I innych przybyszów z Azji mniejszej, mniejszej albo nijakiej było widać nawet w miejszych miastach - to teraz jakby PiS daje narrację typu "ja niewiedziol" - a niektórzy to łykają XD

Tak z ciekawości opowiem wam jak to naprawdę wygląda to z Mudzinami - jako ze z jednym zacząłem się przyjaźnić.

Wiec jak tutaj się dostał? Wiza studencka "sponsorowana" przez Orlen i Hyundai - jako ze dostał robotę w Policach.

Jak wyglądała praca? 12h od poniedziałku do soboty - z 30 min przerwa na zrobienie kupy (jako ze praca na wysokości) płatna tylko godzina PRZEPRACOWANA - jak np maszyna #!$%@? albo majster nie zorganizował roboty - stoisz za darmo. Oczywiście stawka godzinowa minimalna krajowa. Ale zeby jeszcze było pięknie i było lżej - oprócz opłat za zakwaterowanie musiał płacić co miesiąc za wizę XD . Wiec to nie jest tak że kupili za 1000 dolarów I nara. Musiał jeszcze pozniej płacić jako ze "studia" Wiec sama możliwość pracy w Polsce wyszła go w rok okolo 8 tys zł XD

Potem jednak #!$%@? zeby znaleźć normalniejsza prace w Polsce ( XD ). No tylko ze jako nasz rząd za PiSu jak mafia - porzucenie jej nie było łatwe. Jako ze przejście z Wizy studenckiej do pracowniczej jest powiedzmy- dość problematyczne. Ale udalo mu się to ogarnąć (legalnie jako ze ma kartę pobytu). Chłop chce normalnie pracować, zarabiać itp. Ba nawet nie słyszał ze może się ubiegać o jakieś socjale XD. Wiec tak jak większość na jego miejscu- zapieprza od rana do nocy i tyle go widac. Jedynie w weekendy gdzies wybija jako ze no odpocząć trzeba.

Wiec no śmieje się jak widze te obrazki o imigrantach - bo jakimi parszywmi gnidami trzeba być zeby to wykorzystywać dla własnych celów? Ale tak PiS to partia bez żadnego kręgosłupa moralnego...

#polityka #bekazpisu #sejm #konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 4
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima Absolutnie każdy człowiek o niejasnej karnacji chce ci przegryźć tętnicę i zniszczyć białą rasę kopulując z Polkami w czerwonych koralach. Jeśli się z tym nie zgadzasz, to jesteś antypolak i wspierasz żydomasonów oraz jaszczuroludzi.
  • Odpowiedz